1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Mladotice dobyly Nečtiny!

0

Parádní zápas viděli diváci v Nečtinách, kteří si našli cestu na stadion. Hosté o půli vedli o tři branky, ve druhém poločase ale náskok ztratili, aby jej znovu získali zpět a uchránili ho i proti penaltě soupeře v nastavení.

Hostě vstoupili do utkání lépe a brzy byli za svou snahu odměněni vedoucí trefou. Po zhruba čtvrthodině hry doklepl do sítě Randovu střelu Václav Sebránek. Obdržená branka domácí příliš neprobudila a tak přišel další trest. Tomáš Randa napřáhl k dalšímu pokusu a ten tentokráte zastavila až síť. Když pak  trochu se štěstím stejným hráč o pár minut později přidal další trefu, byly Nečtiny rády, že hlavní sudí první půli ukončil.

Poměrně brzy z kraje druhých pětačtyřiceti minut se však domácím podařilo vsítit branku naděje. Juna nacentroval do pokutového území, kde hlavu použil Jaroslav März a dodal svému celku naději. Tu ještě přiživil za nedlouho poté mladíček Vojtěch Šedivec, jenž se prosadil dorážkou Märzovy střely z dálky. Nečtinám rázem narostla křídla a jejich hráčů bylo najednou plné hřiště. A tak se také stalo, co všichni cítili. Tříbrankový náskok Mladotic byl rázem pryč. Filip Socha se zbavil několika protihráčů, vlétl do vápna a zavěsil přesně tyči. Odšpuntoval tak velkou radost svého týmu i příznivců. Duel tak pozvolna doklopýtával do penaltového rozstřelu, když tu v samotném závěru hosté vytasili eso z rukávu. Krofta odcentroval míč do pokutového území, zde byl již na číhané Ondřej Jánský, který doslova rozsekl napínavý duel. Srovnat ještě mohl v nastavení Šedivec, ale nepoměnil pokutový kop a tím i neskutečný zápas doslova vygradoval.

TJ Nečtiny
Polívka Václav (TJ Nečtiny): „My jsme první poločas zcela nezvládli. Když se ve druhé půli schylovalo k našemu obratu, tak jsme opět dostali laciný gól. Navíc se nám závěru nepodařilo vybojovat alespoň bod penaltou v nastavení.“

TJ Sokol Mladotice
Kučera Zdeněk (Sokol Mladotice): „Viděli jsme velice divoké utkání. Po prvním poločase jsme měli náskok, ovšem rázem to bylo jen 3:2. Nakonec se domácím podařilo vyrovnat, ovšem my ještě stihli odpovědět a v závěru nám výhru uchránil brankář. První půle nám vyšla, ale druhá byla slabá. Nevím, čím to bylo, zřejmě pod vědomím velkého náskoku. O přestávce jsme si to říkali, že musíme hrát dál. Za stavu 2:3 už to ale nešlo, soupeř měl křídla.“

TJ Nečtiny
S. Arnet [-] - J. März [-] , F. Socha [-] , M. Alexi [-] , V. Šedivec [-] , Z. Bittermann [-] , M. Hlous [-] , L. Lejsek [-] , L. Brada [-] (46. O. Hejlík [-] ) , O. Plic [-] , K. Junas [-]

P. Koudele [-] - V. Sebránek [-] (90. V. Houdek [-] ) , P. Berka [-] , D. Urban [-] , Z. Slach [-] (88. V. Janeček [-] ) , T. Randa [-] , T. Kučera [-] , R. Kučera [-] , O. Krofta [-] , F. Krofta [-] , O. Jánský [-]

ŽK: 15. L. Brada , 78. K. Junas , 87. Z. Bittermann .
Hráči zápasu: J. März - T. Randa .
Počet diváků: 83. Rozhodčí: Kvasnička Ladislav - PASCH Stanislav (N), HAUZNER Jiří (N).