9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Střížovice uspěly v domácím zápase

19. M. Houdek , 28. V. Hrubý ml. (p.) , 32. M. Houdek , 76. M. Houdek
0

Silné domácí Střížovice přivítaly Merklín, který měl před sebou nelehkou výzvu. Domácí si se soupeřem bez potíží poradili, což jim usnadnily i chyby hostů.

Rozhodnutí utkání

Od začátku se hrál fotbal odpovídající úrovni obou mužstev v tabulce. Domácí byli lepšími a tlačili hosty. V 19. minutě poslal domácí záložník Martin Houdek do vedení. Po faulu a následující žluté kartě pro hostujícího gólmana Štěpána Bacíka kopal domácí Václav Hrubý pokutový kop. Domácí exekutor penaltu proměnil a ve 28. minutě vedli domácí 2:0. Ve 30. minutě viděl žlutou kartu od rozhodčího hostující obránce Stanislav Žiška. Třetí branku domácích do konce první půle přidal opět Martin Houdek ve 32. minutě. Poslední událostí do konce poločasu byla žlutá karta pro hostujícího Jakuba Grünera v 43. minutě.

Vítězný konec pro domácí

Druhý poločas se dohrával ve stejném duchu. Hosté chybovali a domácí se tří brankovým vedením nikam nespěchali. Definitivní tečku za utkáním udělal v 76. minutě domácí záložník Martin Houdek, který dovršil hattrick a definitivně rozhodl o vítězství domácích. Zápas skončil za stavu 4:0.

TJ Sokol Střížovice
Jiří Nováček: Byli jsme jednoznačně lepší. Proměňovali jsme své šance, vstřelili jsme 2 tyče, proměnili penaltu. Zkrátka jsme konečně hráli to, co jsme hrát chtěli.

TJ Sokol Merklín B
Jan Bláha: Toto mohu okomentovat je jedinou větou. Byl to od nás mizerný výkon.

V. Hrubý [-] - J. Volf [-] , R. Klíma [-] , V. Hrubý ml. [-] - M. Houdek [-] , V. Volf [-] , V. Houdek [-] - J. Nováček [-] , J. Čížek [-] - M. Valeš [-] , V. Průcha [-]

Š. Bacík [-] - J. Grüner [-] , D. Marek [-] , P. Kroupa [-] , Z. Regner [-] , J. Bláha [-] , A. Kozák [-] , D. Regner [-] , J. Brejcha [-] , M. Šambergr [-] , S. Žižka [-]

ŽK: 27. Š. Bacík , 30. S. Žižka , 43. J. Grüner .
Místo: Tráva. Počet diváků: 45. Rozhodčí: Langmajer Ladislav - PAŠEK Milan, LAŽÁNEK Karel.