1.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Snadná kořist pro Vrbno nad Lesy

63. P. Ivaník - 9. V. Sailer , 16. A. Marek , 47. V. Sailer (p.) , 53. V. Sailer , 61. V. Sailer
0

Celkem snadně si poradili hráči Vrbna nad Lesy s domácím týmem. Už od 16. minuty vedli 0:2 a celkem dali páteckým pět branek. Velkou měrou se na gólech hostí podílel Vít Sailer se čtyřmi zásahy.

Již od prvních minut měl hostující tým z Vrbna nad Lesy značnou převahu, kterou vyjádřil do 16. minuty dvěma brankami. Druhý poločas se hrál ve stejném duchu. Hráči Vrbna diktovali hru a přidali také další góly. V zápase se blýskl hráč hostí Vít Sailer, který se na pětibrankovém přídělu podílel čtyřmi úspěšnými střelami do pátecké sítě. Hráči Vrbna si tak nečekaně snadně odvezli 3 body.

TJ Vrbno nad Lesy
Jan Šubrt (trenér TJ Vrbno nad Lesy): Značná převaha našeho týmu přinesla zasloužené góly a odvážíme si cenné 3 body z Pátku.

TJ Sokol Pátek
R. Chýle [-] - T. Hrdlička [-] (61. J. Fousek [-] ) , P. Ivaník [-] , V. Fousek [-] , P. Vinš [-] - J. Janecký [-] , J. Janecký [-] , I. Suchý [-] - R. Šťastný [-] - J. Štembera [-] , M. Götz [-]

D. Fousek [-] - R. Amler [-] (63. J. Vondráček [-] ) , M. Kavka [-] , J. Rajlich [-] , J. Říha [-] - J. Novák [-] (66. D. Vajc [-] ) , J. Sýkora [-] (78. J. Prokeš [-] ) , A. Marek [-] , J. Šubrt [-] (64. J. Šlajcher [-] ) - J. Sunkovský [-] , V. Sailer [-]

Místo: Pátek. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Podroužek Luboš - ZEMAN Antonín (N), ŠUBRT Milomír (N).