Vroutek na závěr sezóny porazil Strupčice a těší se do I.A třídy
Obrazem: Vilémov doma nestačil na Nové Sedlo
Obrazem: Uhlík přispěl hattrickem k výhře Domoušic nad Obrnicemi
Ohníč splnil v Soběchlebech povinnost a dostává se do klidu
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Ústecký - Louny


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Článek

Real Top Praha si zahrál florbal. A pomohl vybrat více než 200 tisíc

15.06.2017 22:30

Dva dny, čtrnáct týmů a 217 tisíc korun vybraných na dobrou věc. Tak by se dal čísly vyjádřit charitativní florbalový turnaj, který se minulý víkend uskutečnil v Benátkách nad Jizerou.

Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

 

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

Článek

Fotbalové hvězdy pomáhají dětem k pohybu

12.06.2017 00:47

V dnešní přetechnizované době, kdy děti dokážou snadno ovládat počítače, tablety, telefony již od raného věku, je těžké dostat je ke sportu. Je velice obtížné přinutit děti opustit svět virtuální a zapojit je do světa reálného. Například je přivést ke sportu. Spousta známých fotbalových sportovců zakládá své fotbalové školy nebo kempy. Cílem těchto kempů není pouze zlepšení fotbalových dovedností, ale i pohyb na čerstvém vzduchu a začlenění se do kolektivu. Fotbalové školy ukazují dětem, že mohou s ostatními komunikovat či hrát hry i bez počítačů. 

Reportáž

Žíželice získaly jistotu příslušnosti k soutěži i pro příští sezónu


Zatímco rezervní tým Dobroměřic již neměl nějakou větší motivaci v předposledním kole soutěže, domácí Žíželice nutně potřebovaly v zápase získat minimálně bod, aby se oprostily od nepříjemných starostí se záchranou.

 

Článek

ČFL odolala, ale jinak forma našich tipérů stoupá. Všem to natřela Barbora Štikarová!

06.06.2017 14:47

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Lavi je připraven, v sobotu vyběhne na hřiště do mistráku Vyšehradu!

05.06.2017 15:42

Internetové televizi OBBOD se podařilo stvořit víc než jen fiktivní postavu. Namachrovaný fotbalista Julius Lavický, hraný Jakubem Štáfkem, přejde v sobotu do fotbalové reality – do utkání ČFL proti Vltavínu budou moci Vyšehradští nasadit populárního Laviho do sestavy!

Reportáž

Černčice slaví po jasné výhře postup! To Žíželice zůstávají v boji o samotné setrvání v soutěži


Tento zápas mohl definitivně rozhodnout o postupujícím ze soutěže do 1.B třídy, zároveň však také napovědět o dění na opačném pólu tabulky. Domácí Černčice měly před zahájením utkání pohodlný osmibodový náskok před druhým celkem, kterým jsou Dobroměřice B. Navíc mají ve vzájemných zápasech výhodu lepší bilance. Doma sice svému rivalovi podlehly 2:3, v jarní odvětě v Dobroměřicích jim však prohru oplatily a zvítězily 1:3. Tudíž bylo jasné, že jim k oslavám návratu do krajských soutěží po několikaletém půstu stačí se soupeřem ze Žatecka získat pouhý bod.

 

Článek

Sezóna vrcholí - ukažte v tipovačce, komu věříte!

31.05.2017 23:52

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Útočník Sparty Václav Kadlec uspořádá v létě fotbalovou školu pro děti! Registrace právě běží...

29.05.2017 00:13

Pětadvacetiletý útočník Václav Kadlec se v létě chystá do Poděbrad na fotbalovou školu. Na tu je právě nyní otevřená registrace, místa se rychle plní, proto neváhejte a přihlašte vaší fotbalovou naději na jeden z turnusů (více info ZDE). Kadlec začínal ve vršovickém Ďolíčku, odkud ho v létě 2008 koupila Sparta. Ještě jako šestnáctiletý dal první ligový gól. V srpnu 2013 přestoupil do německého Frankfurtu, pak hostoval ve Spartě, aby se zase vrátil do zpět do Německa. V únoru 2016 přestoupil do dánského Midtjyllandu, nicméně ještě v tom samém roce se vrátil do Sparty, která za něj zaplatila 70 milionů korun.

 

Reportáž

FOTO: Dobroměřická rezerva se ve Vroutku porazila skoro sama


První útok, první střela a hned první branka. A tato situace předznamenala vývoj celého duelu.


Reportáž

Situace v tabulce se zamotala, boj v sestupovém pásmu bude zajímavý


Situace na konci tabulky se po sobotních zápasech řádně zamotala. Jestliže o vítězi soutěže a postupujícím do 1.B třídy je již takřka jistě rozhodnuto, protože nelze předpokládat, že by si tuto příležitost (šestibodový náskok) fotbalisté z Černčic nechali čtyři kola před koncem proklouznout mezi prsty, o jediném sestupujícím zdaleka není jasno. Týmy, krčící se po podzimní části se 7, resp. 9 body na posledních dvou příčkách, na jaře jakoby polité zázračnou vodou sbírají jedno vítězství za druhým. A to i proti týmům, u kterých by to málokdo předpokládal. Zdali to je opravdu dané totálně zlepšenou kvalitou předváděných výkonů, lze jen spekulovat...


Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Slavětín po půli ztrácel. Nakonec se radoval ze tří bodů, které ho dostaly ze dna tabulky!


Domácí Slavětín, po podzimu společně s týmem Blatna takřka beznadějně přikovaný k posledním dvěma příčkám tabulky, na jaře podstatně ožil a mocně finišuje v bojích o záchranu. Oběma těmto týmům se totiž v jarních odvetách daří podstatně lépe a pět kol před koncem soutěže se již prakticky dotáhly na záda soupeřům z Peruce a Výškova. Dnes měli takřka ideální příležitost rozhojnit své bodové konto proti týmu Žíželic, které dorazilo ve značně slátané sestavě, ostatně jak už se v jarních venkovních kláních u tohoto celku stalo pravidlem...

 

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

FOTO: V Žíželicích se body dělily


Přibližně dvě hodiny před zápasem se nad Žíželicemi přehnala bouřka, doprovázená silným deštěm. Rozhodně to ale nebylo na škodu, protože delším suchem vyprahlý trávník potřeboval vodou pokropit jako sůl. A úrovni utkání to rovněž prospělo...


Reportáž

Rezerva Žatce padla s Žíželicemi


Rezerva žateckého Slavoje do zápasu nenastoupila ani zdaleka tolik posílena o hráče A týmu, tak jako tomu bylo v podzimním utkání v Žíželicích. Rovněž hostům chyběla opora zadních řad Martin Oppel a také další dva hráči, kteří se takřka vždy objevovali v základní sestavě. Takže se dalo dost obtížně předem předvídat to, jakým vývojem utkání bude probíhat.


Celkový počet článků: 294
Zpět na Ústecký kraj