Vroutek demoloval ve Vejprtech, domácí dostali jedenáct gólů
Ohníč splnil v Soběchlebech povinnost a dostává se do klidu
Obrazem: Ervěničtí Král s Dvořákem otočili vývoj v Postoloprtech
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Ústecký - Louny


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Slavětín po půli ztrácel. Nakonec se radoval ze tří bodů, které ho dostaly ze dna tabulky!


Domácí Slavětín, po podzimu společně s týmem Blatna takřka beznadějně přikovaný k posledním dvěma příčkám tabulky, na jaře podstatně ožil a mocně finišuje v bojích o záchranu. Oběma těmto týmům se totiž v jarních odvetách daří podstatně lépe a pět kol před koncem soutěže se již prakticky dotáhly na záda soupeřům z Peruce a Výškova. Dnes měli takřka ideální příležitost rozhojnit své bodové konto proti týmu Žíželic, které dorazilo ve značně slátané sestavě, ostatně jak už se v jarních venkovních kláních u tohoto celku stalo pravidlem...

 

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

FOTO: V Žíželicích se body dělily


Přibližně dvě hodiny před zápasem se nad Žíželicemi přehnala bouřka, doprovázená silným deštěm. Rozhodně to ale nebylo na škodu, protože delším suchem vyprahlý trávník potřeboval vodou pokropit jako sůl. A úrovni utkání to rovněž prospělo...


Reportáž

Rezerva Žatce padla s Žíželicemi


Rezerva žateckého Slavoje do zápasu nenastoupila ani zdaleka tolik posílena o hráče A týmu, tak jako tomu bylo v podzimním utkání v Žíželicích. Rovněž hostům chyběla opora zadních řad Martin Oppel a také další dva hráči, kteří se takřka vždy objevovali v základní sestavě. Takže se dalo dost obtížně předem předvídat to, jakým vývojem utkání bude probíhat.


Reportáž

FOTO: Žíželičtí třemi góly zlomili Blatnu vaz


V Žíželicích se odehrával velmi důležitý zápas, jehož výsledek mohl vnést další kamínky do mozaiky právě probíhající sezóny, co se sestupu týká. Hosté z Blatna v posledních dvou kolech zaznamenali na své konto dvě výhry, tedy stejný počet jako v předešlých šestnácti zápasech a dokázali opustit poslední místo v tabulce, které dlouhé týdny nechtěně okupovali. Domácí Žíželice si však rozhodně také nemohlY dovolit luxus plýtvat body.

 

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Napříč Čechami se ukážou mladé výběry Česka, Belgie, Dánska i Švédska

25.04.2017 11:36

V Roudnici nad Labem, Lhotě u Kladna, Berouně, Slaném a na stadionu pražské Aritmy budeme mít v tomto týdnu možnost vidět reprezentační výběry Future do 16 let. Od úterý 25. do pátku 28. dubna se napříč Čechami představí mužstva Česka, Belgie, Dánska a Švédska.

Reportáž

Zápas Žatce a Vroutku byl rozhodnut za půl hodiny


Málokdy se stane, aby bylo hotovo za tak krátkou dobu. Rezerva Vroutku to však dokázala a po prvním poločase vedla na hřišti Slavoje Žatec o osm branek! Zbytek utkání se už jen dohrál a hosté si tak pořádně vylepšili skóre.


Reportáž

FOTO: Žíželice předvedly nejhorší výkon sezóny a z Peruce odjíždějí s prázdnou


V důležitém souboji mužstev, ohrožených, byť spíše jen teoreticky sestupem, přivítala na svém hřišti jedenáctá Peruc desáté Žíželice. V případě vítězství hotsů by si však pozice v tabulce prohodily, bodový rozdíl totiž před úvodním hvizdem rozhodčího činil pouhé dva body.


Reportáž

Výškov se s Perucí rozešel smírně


Ač hosté přijeli do Výškova jen v deseti lidech, dokázali uhrát bod za remízu 1:1. Pomohl jim k tomu i konec prvního poločasu, kdy se vykartoval domácí stoper Šnaidr a vyrovnal tak počet hráčů na obou stranách.


Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Žíželice si spravily chuť a Velikonoce oslavily bohatou nadílkou


Žíželičtí po předchozím debaklu v Lenešicích si potřebovali nutně napravit značně pošramocenou reputaci. Soupeřem jim byl tým Cítolib, ze středu tabulky soutěže. Zápas se odehrával za typicky aprílového, zejména větrného, počasí.


Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Jasná výhra pro Lenešice, kanár pro Žíželice


V sobotním odpoledním zápase proti sobě nastoupila dvě mužstva sousedící se stejným počtem bodů v tabulce. Papírové předpoklady by tedy naznačovaly, že se odehraje na poměry okresního přeboru velmi kvalitním terénu vyrovnaný boj. To by však museli hosté ze Žíželic nastoupit v optimálním složení a nikoliv bez čtyř hráčů základní sestavy.


Reportáž

FOTO: Vroutek v závěru zasadil Cítolibám smrtelné údery


Hosté drželi remízu až do 89. minuty, pak ale rozhodl odpískaný pokutový kop...


Reportáž

FOTO: Atraktivní zápas nakonec vítěze nenašel


Byť se oba dnešní soupeři nacházeli v tabulce soutěže v opačných polovinách tabulky, do jarní části soutěže vstoupilI v předchozím týdnu úspěšně. Domácí získali velmi cenné vítězství v boji o záchranu a hosté poslali na cestu svého soupeře z Chlumčan v boji o 4. místo s porážkou 6:0. V sázce tudíž byly dnes velmi cenné body jak v bojích o případný postup, tak i o oproštění se od sestupových starostí.

 

Článek

O minulém víkendu se ukázali další stoprocentní tipéři! Zařadíte se mezi ně i vy?

31.03.2017 10:09

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Celkový počet článků: 280
Zpět na Ústecký kraj