3.kolo, Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Domácí srovnali v závěru

49. M. Minařík , 81. J. Gzela - 16. R. Novák (p.) , 72. J. Proniuk
0

Domácí celek po porážce v Letonicích chtěl na domácím hřišti bodovat. Kde jinde, než doma? Vážanům se totiž dlouhodobě daří lépe na domácím hřišti. Zkušený celek z Brankovic vstoupil vítězně do sezóny a ve Vážanech chtěl také bodovat.

Od úvodního hvizdu se hrál vcelku svižný fotbal. Domácí se snažili být aktivní, ale jejich snaha troskotala na dobré obranné činnosti hostů. Do vedení šli hosté zásluhou Nováka  po proměněné penaltě. Za tohoto stavu se šlo i do kabin. Vstup do druhého poločasu se hostům vůbec nepodařil. Domácí svou aktivní hrou po pár minutách zaslouženě vyrovnali ze standardní situace, kdy si hosté, nepohlídali přetažený míč, a pro domácího Marka Minaříka  pak již nebyl problém skórovat. Obdržená branka probrala hosty z poločasového rozjímání a zvýšila opět jejich aktivitu. Vypracovali si několik příležitostí ke skórování, ale ve finální fázi selhali. Ke změně skóre tak přišlo po jednom z centru, kdy hostující Verner poslal zpět odražený míč do vápna a Proniuk  z otočky trefil k tyči. Následovalo několik nedořešených akcí ze strany hostů a tak se ne nadarmo říká, nedáš, dostaneš. Domácí z ojedinělé akce se štěstím vyrovnali, když na konečných 2:2 upravil Gzela.

TJ Sokol Brankovice
Pavel Tichý (hráč Brankovice): Dnes je to pro nás ztráta dvou bodů. Vyjma prvních deseti minut druhé půle jsme byli lepším týmem, vypracovali jsme si řadu příležitostí ke skórování, ale bohužel nejsme schopni gólově zakončit. Obě branky, které jsme dostali, padly po našich hrubých chybách

TJ Vážany nad Litavou
K. Beneš [-] - M. Pokorný [-] , M. Minařík [-] , M. Hegr [-] , L. Audy [-] , M. Minařík [-] - J. Gzela [-] , M. Tůma [-] , E. Bílek [-] - P. Píše [-] (86. R. Antoš [-] ) - J. Hloužek [-]

V. Škroba [-] - M. Posolda [-] , A. Darmovzal [-] (68. J. Frank [-] ) , R. Novák [-] , P. Frank [-] , M. Navrátil [-] , J. Navrátil [-] (68. R. Pištělák [-] ) , P. Tichý [-] , J. Proniuk [-] , L. Pištělák [-] , R. Verner [-]

ŽK: 35. L. Audy , 75. M. Pokorný , 81. J. Gzela .
Místo: Vážany n/L. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Šebesta Jan - VINKLÁREK Václav, KRATOCHVÍL Milan.