Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor
2023-2024
-
Letonice - Pačlavice 100-0-0 % 5:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
Hoštice - Švábenice 50-0-50 % 5:1 (3:1) 04.11. 14:00 -
Slavíkovice - Pustiměř 50-0-50 % 3:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Lysovice - Komořany 100-0-0 % 3:2 (0:0) 04.11. 14:00 -
Rousínov B - Křižanovice 100-0-0 % 4:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Brankovice - Slavkov 100-0-0 % 3:2 (2:2) 04.11. 14:00 -
Otnice - Kobeřice 100-0-0 % 4:0 (2:0) 05.11. 14:00
-
Křižanovice - Slavíkovice 0-0-0 % 1:2 (0:1) 12.08. 16:00 -
Slavkov - Lysovice 0-0-0 % 1:4 (0:3) 12.08. 17:00 -
Pačlavice - Švábenice 0-0-0 % 3:3 (1:2) 13.08. 16:30 -
Otnice - Brankovice 0-0-0 % 2:0 (0:0) 13.08. 17:00 -
Komořany - Rousínov B 0-0-0 % 2:3 (0:1) 13.08. 17:00 -
Hoštice - Kobeřice 0-0-0 % 2:0 (0:0) 13.08. 17:30 -
Pustiměř - Letonice 0-0-0 % 0:1 (0:1) 13.08. 17:30
-
Švábenice - Pustiměř 100-0-0 % 3:3 (0:0) 19.08. 10:00 -
Lysovice - Otnice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 19.08. 15:00 -
Rousínov B - Slavkov 100-0-0 % 1:3 (1:1) 19.08. 17:00 -
Slavíkovice - Komořany 100-0-0 % 3:1 (0:0) 20.08. 14:00 -
Hoštice - Pačlavice 100-0-0 % 8:1 (5:0) 19.08. 17:00 -
Letonice - Křižanovice 100-0-0 % 3:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Brankovice - Kobeřice 100-0-0 % 0:2 (0:1) 20.08. 13:30
-
Otnice - Rousínov B 100-0-0 % 3:3 (0:0) 25.08. 17:30 -
Slavkov - Slavíkovice 0-0-100 % 4:0 (2:0) 26.08. 16:30 -
Komořany - Letonice 0-0-100 % 1:3 (1:2) 27.08. 14:45 -
Brankovice - Lysovice 0-0-100 % 0:3 (0:0) 27.08. 10:00 -
Křižanovice - Švábenice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 20.09. 17:30 -
Kobeřice - Pačlavice 100-0-0 % 3:0 kont. 26.08. 10:00 -
Pustiměř - Hoštice 0-0-100 % 2:5 (1:3) 27.08. 17:00
-
Lysovice - Kobeřice 100-0-0 % 1:1 (1:0) 02.09. 14:30 -
Pačlavice - Pustiměř 100-0-0 % 1:5 (1:2) 02.09. 16:30 -
Švábenice - Komořany 100-0-0 % 2:1 (0:1) 02.09. 10:00 -
Rousínov B - Brankovice 100-0-0 % 5:2 (1:2) 03.09. 16:30 -
Slavíkovice - Otnice 0-100-0 % 2:4 (1:2) 03.09. 14:00 -
Letonice - Slavkov 100-0-0 % 7:1 (0:1) 03.09. 16:30 -
Hoštice - Křižanovice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 02.09. 16:30
-
Otnice - Letonice 0-0-0 % 1:2 (1:0) 08.09. 17:30 -
Lysovice - Rousínov B 100-0-0 % 2:2 (1:1) 09.09. 14:30 -
Slavkov - Švábenice 0-100-0 % 3:3 (0:2) 09.09. 16:30 -
Hoštice - Komořany 100-0-0 % 5:2 (4:1) 10.09. 14:00 -
Křižanovice - Pačlavice 100-0-0 % 1:3 (1:1) 10.09. 16:30 -
Brankovice - Slavíkovice 0-0-100 % 1:1 (0:1) 10.09. 10:00 -
Kobeřice - Pustiměř 100-0-0 % 3:0 (1:0) 10.09. 13:30
-
Pačlavice - Komořany 100-0-0 % 4:2 (2:1) 16.09. 16:00 -
Švábenice - Otnice 100-0-0 % 0:4 (0:4) 16.09. 10:00 -
Slavíkovice - Lysovice 0-0-100 % 1:2 (1:1) 17.09. 13:30 -
Pustiměř - Křižanovice 100-0-0 % 1:6 (0:3) 17.09. 16:00 -
Hoštice - Slavkov 0-0-0 % 3:2 (1:1) 15.09. 17:00 -
Letonice - Brankovice 100-0-0 % 2:0 (1:0) 17.09. 16:00 -
Rousínov B - Kobeřice 0-0-100 % 5:1 (4:0) 17.09. 16:00
-
Lysovice - Letonice 0-0-100 % 1:4 (0:3) 23.09. 14:00 -
Slavkov - Pačlavice 100-0-0 % 2:3 (0:2) 23.09. 16:00 -
Rousínov B - Slavíkovice 0-0-100 % 5:1 (2:1) 23.09. 16:00 -
Komořany - Pustiměř 100-0-0 % 2:0 (1:0) 24.09. 13:45 -
Hoštice - Otnice 100-0-0 % 2:1 (1:1) 22.09. 17:00 -
Brankovice - Švábenice 100-0-0 % 0:2 (0:0) 24.09. 10:00 -
Kobeřice - Křižanovice 0-0-100 % 7:2 (5:1) 24.09. 13:00
-
Křižanovice - Komořany 100-0-0 % 0:3 (0:1) 01.10. 15:30 -
Švábenice - Lysovice 0-100-0 % 1:3 (0:2) 30.09. 10:00 -
Pačlavice - Otnice 100-0-0 % 1:2 (0:2) 30.09. 15:30 -
Slavíkovice - Kobeřice 0-0-100 % 3:1 (1:1) 01.10. 15:30 -
Pustiměř - Slavkov 0-0-100 % 0:5 (0:1) 01.10. 15:30 -
Letonice - Rousínov B 100-0-0 % 2:1 (0:0) 01.10. 15:30 -
Hoštice - Brankovice 100-0-0 % 3:2 (1:1) 30.09. 15:30
-
Hoštice - Lysovice 100-0-0 % 7:2 (3:0) 08.10. 15:30 -
Slavkov - Křižanovice 100-0-0 % 4:0 (1:0) 07.10. 15:30 -
Slavíkovice - Letonice 0-0-100 % 0:2 (0:1) 08.10. 13:00 -
Otnice - Pustiměř 100-0-0 % 2:0 (0:0) 08.10. 15:30 -
Brankovice - Pačlavice 0-0-100 % 4:2 (3:0) 08.10. 10:00 -
Kobeřice - Komořany 100-0-0 % 6:1 (2:0) 08.10. 10:30 -
Rousínov B - Švábenice 100-0-0 % 9:0 (5:0) 08.10. 15:30
-
Křižanovice - Otnice 0-0-0 % 1:4 (0:1) 15.10. 15:00 -
Švábenice - Slavíkovice 0-0-0 % 1:4 (0:2) 15.10. 14:00 -
Pačlavice - Lysovice 0-0-0 % 0:5 (0:2) 14.10. 15:00 -
Pustiměř - Brankovice 0-0-0 % 1:2 (1:1) 15.10. 15:00 -
Komořany - Slavkov 0-0-0 % 1:7 (0:2) 15.10. 15:00 -
Letonice - Kobeřice 0-0-0 % 2:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Hoštice - Rousínov B 0-0-0 % 2:4 (2:1) 14.10. 15:00
-
Rousínov B - Pačlavice 50-0-50 % 9:2 (5:0) 21.10. 15:00 -
Lysovice - Pustiměř 100-0-0 % 4:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Hoštice - Slavíkovice 100-0-0 % 1:1 (0:1) 21.10. 15:00 -
Letonice - Švábenice 100-0-0 % 3:4 (2:0) 22.10. 15:00 -
Brankovice - Křižanovice 100-0-0 % 2:1 (2:0) 22.10. 10:00 -
Kobeřice - Slavkov 50-0-50 % 2:0 (1:0) 22.10. 10:30 -
Otnice - Komořany 50-0-50 % 7:3 (3:1) 22.10. 15:00
-
Křižanovice - Lysovice 0-0-100 % 1:2 (1:0) 29.10. 14:00 -
Švábenice - Kobeřice 0-0-100 % 1:4 (0:2) 28.10. 14:00 -
Pačlavice - Slavíkovice 0-100-0 % 2:3 (0:3) 28.10. 14:00 -
Slavkov - Otnice 0-0-100 % 0:4 (0:3) 28.10. 14:00 -
Komořany - Brankovice 0-0-100 % 3:3 (0:1) 29.10. 14:00 -
Pustiměř - Rousínov B 0-0-100 % 1:1 (0:1) 29.10. 14:00 -
Hoštice - Letonice 100-0-0 % 3:2 (1:0) 28.10. 14:00
-
Pačlavice - Letonice 100-0-0 % 08.06. 16:00 -
Křižanovice - Rousínov B 100-0-0 % 08.06. 16:30 -
Kobeřice - Otnice 100-0-0 % 09.06. 14:00 -
Pustiměř - Slavíkovice 100-0-0 % 09.06. 17:00 -
Švábenice - Hoštice 0-0-100 % 08.06. 17:30 -
Slavkov - Brankovice 100-0-0 % 08.06. 17:30 -
Komořany - Lysovice 100-0-0 % 09.06. 17:00
-
Křižanovice - Letonice 0-0-100 % 1:3 (0:1) 23.03. 15:00 -
Pačlavice - Hoštice 0-0-100 % 2:3 (1:1) 23.03. 15:00 -
Pustiměř - Švábenice 0-0-100 % 0:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
Otnice - Lysovice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
Kobeřice - Brankovice 100-0-0 % 5:1 (3:0) 24.03. 15:00 -
Komořany - Slavíkovice 0-0-100 % 08.05. 17:00 -
Slavkov - Rousínov B 0-0-100 % 2:2 (1:0) 23.03. 14:00
-
Pačlavice - Kobeřice 50-0-50 % 30.03. 15:00 -
Rousínov B - Otnice 50-0-50 % 30.03. 15:30 -
Lysovice - Brankovice 100-0-0 % 30.03. 13:00 -
Švábenice - Křižanovice 100-0-0 % 30.03. 15:30 -
Slavíkovice - Slavkov 50-50-0 % 31.03. 13:00 -
Hoštice - Pustiměř 100-0-0 % 30.03. 13:00 -
Letonice - Komořany 100-0-0 % 31.03. 15:30
-
Křižanovice - Hoštice -:- (-:-) 06.04. 16:00 -
Brankovice - Rousínov B -:- (-:-) 07.04. 10:00 -
Otnice - Slavíkovice -:- (-:-) 07.04. 16:00 -
Kobeřice - Lysovice -:- (-:-) 07.04. 13:00 -
Pustiměř - Pačlavice -:- (-:-) 07.04. 16:00 -
Slavkov - Letonice -:- (-:-) 06.04. 16:00 -
Komořany - Švábenice -:- (-:-) 07.04. 13:45
-
Pačlavice - Křižanovice -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Pustiměř - Kobeřice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Švábenice - Slavkov -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Slavíkovice - Brankovice -:- (-:-) 14.04. 14:00 -
Letonice - Otnice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Komořany - Hoštice -:- (-:-) 14.04. 14:15 -
Rousínov B - Lysovice -:- (-:-) 14.04. 16:30
-
Křižanovice - Pustiměř -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
Brankovice - Letonice -:- (-:-) 21.04. 10:00 -
Otnice - Švábenice -:- (-:-) 21.04. 16:30 -
Kobeřice - Rousínov B -:- (-:-) 21.04. 13:00 -
Komořany - Pačlavice -:- (-:-) 21.04. 14:15 -
Lysovice - Slavíkovice -:- (-:-) 20.04. 14:00 -
Slavkov - Hoštice -:- (-:-) 20.04. 16:00
-
Pačlavice - Slavkov -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Křižanovice - Kobeřice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Otnice - Hoštice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Letonice - Lysovice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Slavíkovice - Rousínov B -:- (-:-) 28.04. 14:00 -
Švábenice - Brankovice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Pustiměř - Komořany -:- (-:-) 28.04. 16:30
-
Rousínov B - Letonice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Slavkov - Pustiměř -:- (-:-) 04.05. 13:15 -
Komořany - Křižanovice -:- (-:-) 05.05. 14:45 -
Lysovice - Švábenice -:- (-:-) 04.05. 14:00 -
Kobeřice - Slavíkovice -:- (-:-) 05.05. 14:00 -
Otnice - Pačlavice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Brankovice - Hoštice -:- (-:-) 05.05. 10:00
-
Pačlavice - Brankovice -:- (-:-) 11.05. 16:00 -
Křižanovice - Slavkov -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Letonice - Slavíkovice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Lysovice - Hoštice -:- (-:-) 11.05. 14:30 -
Komořany - Kobeřice -:- (-:-) 12.05. 14:45 -
Pustiměř - Otnice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Švábenice - Rousínov B -:- (-:-) 11.05. 17:00
-
Rousínov B - Hoštice -:- (-:-) 18.05. 17:30 -
Slavkov - Komořany -:- (-:-) 19.05. 10:00 -
Slavíkovice - Švábenice -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Lysovice - Pačlavice -:- (-:-) 18.05. 14:30 -
Kobeřice - Letonice -:- (-:-) 19.05. 14:00 -
Brankovice - Pustiměř -:- (-:-) 19.05. 10:00 -
Otnice - Křižanovice -:- (-:-) 19.05. 16:30
-
Pačlavice - Rousínov B -:- (-:-) 25.05. 16:00 -
Křižanovice - Brankovice -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Komořany - Otnice -:- (-:-) 26.05. 14:45 -
Slavíkovice - Hoštice -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Švábenice - Letonice -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Pustiměř - Lysovice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Slavkov - Kobeřice -:- (-:-) 25.05. 16:30
-
Rousínov B - Pustiměř -:- (-:-) 01.06. 17:30 -
Slavíkovice - Pačlavice -:- (-:-) 02.06. 14:00 -
Lysovice - Křižanovice -:- (-:-) 01.06. 14:30 -
Brankovice - Komořany -:- (-:-) 02.06. 10:00 -
Otnice - Slavkov -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Kobeřice - Švábenice -:- (-:-) 02.06. 14:00 -
Letonice - Hoštice -:- (-:-) 02.06. 17:30
Rozhovory
- Rady Daniela Přerovského beru nejvíce, říká muž 12 kola Michal Skoupý.
- Po kabinách lítají třísky z odpadkových a prádelních košů, říká o trénerovi František Novotný, muž 10.kola
- Hrál jsem na ligové úrovni, ale ne fotbal, říká Ladislav Zápotočný
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Hoštice-Heroltice | 14 | 52:23 | 37 |
2 | TJ Letonice | 14 | 41:14 | 36 |
3 | TJ Sokol Otnice | 14 | 40:15 | 31 |
4 | TJ Lysovice | 14 | 33:22 | 29 |
5 | Tatran Rousínov B | 14 | 54:23 | 28 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Josef Lička | 22 |
2 | Filip Kocourek | 17 |
3 | Karel Kachlíř | 13 |
4 | Dušan Svoboda | 12 |
5 | Jakub Jozífek | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 41 | 60,3% | 0 |
2 | Venca Likeš | 10 | 71,4% | 0 |
3 | Radek Hruška | 6 | 42,9% | 0 |
Nejnovější události
J. Bělunek 5:40 29.3.2024 Tip: výhra domácích Pačlavice J. Bělunek 5:40 29.3.2024 Tip: výhra hostů Otnice J. Bělunek 5:40 29.3.2024 Tip: výhra domácích Lysovice J. Bělunek 5:40 29.3.2024 Tip: výhra domácích Švábenice J. Bělunek 5:40 29.3.2024 Tip: výhra domácích Slavíkovice