3.kolo, Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Větřkovice si vezou ze Sosnové debakl

0

Sosnová doma dominuje

Už od začátku zápasu bylo na hřišti jasno o tom, kdo bude dnes určovat tempo. V 8. minutě se díky brance Moravce ujala Sosnova vedení 1:0. V 18. minutě zvýšil na 2:0 Lazar. Na 3:0 vstřelil branku ve 29. minutě kapitán domácích Klement Jaroslav. O 11. minut později tentýž hráč vstřelil svou druhou branku v utkání 4:0. Do konce prvního poločasu se ještě dvakrát a to v 43. a 45. minutě trefil mezi tři tyče domácí Kaštovský a uzavřel tak skóre prvního poločasu 6:0 pro domácí tým.

Hattricky bratří Klementů

Druhý poločas začal přesně tak jako první skončil. Ve 47. minutě dal svůj první gól utkání Klement Lukáš 7:0. O minutu později přišel první a asi jediný světlý okamžik hostů, nádherná střela Tadeáše Hanáka z 25 metrů, která skončila v síti domácího mužstva 7:1. V 54. minutě se podruhé v utkání prosadil Moravec a zvyšoval již na 8:1. V 67. minutě se podařilo domácímu kapitánovi Jaroslavu Klementovi vstřelit svůj třetí gól a zkompletovat tak hattrick 9:1. Po kapitánovi domácích se prosadil už jen jeho bratr Lukáš Klement a i on si připsal v 78. a 80. minutě další dvě branky a zkompletovaným hattrickem uzavřel skóre na 11:1

TJ DUBINA Větřkovice
Pavel Černoch (vedoucí): Na poslední zápas podzimní části sezony se dostavilo pouze 11 hráčů. Podle toho také vypadal průběh zápasu. Chyby brankáře, chyby v obraně, nedůraznost všech hráčů při soubojích. Jediný světlý okamžik, byla nádherná střela Tadeáše Hanáka z 25 metrů, která skončila v síti domácího mužstva. Jestliže budeme dále předvádět takové "výkony" tak se z posledního místa neodlepíme. Za zmínku snad asi jen stojí opravdu velmi špatný terén, na kterém se zápas odehrál.

TJ Sokol Sosnová
Z. Stavinoha [-] - J. Fuchsík [-] , J. Tomeček [-] (46. L. Konvička [-] ) , R. Chabroň [-] , J. Pokoš [-] , L. Klement [-] , J. Klement [-] , M. Lazar [-] , O. Zifčák [-] (46. M. Venglář [-] ) , O. Kaštovský [-] , D. Moravec [-]

P. Minařík [-] - A. Vymazal [-] , T. Hanák [-] , L. Škrla [-] , P. Černoch [-] , J. Weisz [-] , T. Urban [-] , R. Střílka [-] , J. Smékal [-] , V. Krajíček [-] , M. Kopl [-]

Hráči zápasu: D. Moravec , O. Kaštovský , J. Klement .
Místo: tráva. Počet diváků: 35. Rozhodčí: BUČEK Martin - STAŇO Robert (N), KOPL Patrik (N).