6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

--

--

Odry deklasovaly odevzdané Kateřinice

0

Ostudný výkon hostí, kteří sice nastoupili do utkání bez sedmi hráčů základní sestavy,ale to je omlouvá jen částečně. Celý zápas byl ve znamení výrazné převahy domácích, hosté se do útoků dostávali jen sporadicky a za celý zápas netrefili branku domácích. Utkání bylo rozhodnuté už v 16.minutě, kdy na ukazateli skore svitilo 3:0. Nejdřív v 11.minutě po akci Maléře po levé straně,kde se lehce zbavil protihráčů a nezištně přihrál na nekrytého Vidláka a ten zahájil brankostroj domácích. Dvě minuty na to po chybě Bittaly sám Maléř dotlačil balon do sitě za bezmocného brankáře hostí. V 16 minutě se nechal lehce obejít stoper Janeček a Konrád  střelou k tyči zvýšil na 3:0. V 21.minutě po vyboxovaném míči z hranice šestnáctky brankářem hostí se zmocnil míče Maléř a do opuštěné branky střelil pod břevno čtvrtý gol domácích. Za 10minut čtyři branky a hosté byli zralí na ručník. V druhém poločase hned ve 47.minutě vstřelil Frais po akci středem hřiště pátý gol a v 61.minutě dovršil hatrick svým třetím golem Maléř, když se lehce zbavil Obsadného a střelou do šibenice nedal Kavkovi šanci. Zbytek zápasu se už jen dohrával za stálé uzemní převahy domácích,kteří ještě v závěru spálili dvě vyložené šance. Konečný hvizd rozhodčího byl pro hosty vysvobozením.

TJ Odry
R. Mališ [-] - J. Rybařík [-] , F. Veselý [-] , L. Hurta [-] , F. Murín [-] - E. Chuděj [-] , D. Frais [-] (71. J. Káňa [-] ) , J. Schwarz [-] (64. Z. Hrabovský [-] ) , J. Vidlák [-] (77. P. Essler [-] ) - J. Konrád [-] - L. Maléř [-]

TJ Sokol Kateřinice
L. Kavka [-] - M. Paulus [-] , D. Richter [-] , D. Marsina [-] , J. Janeček [-] (59. M. Kutáč [-] ) , L. Richter [-] , J. Tyleček [-] (71. R. Koblížka [-] ) , T. Bittala [-] , J. Obsadný [-] , J. Richter [-] , M. Bajer [-]

ŽK: 52. L. Richter , 62. D. Marsina .
Místo: tráva. Počet diváků: 45. Rozhodčí: TOMAI Martin - DUDEK Rostislav, BARTOŠ Ivan.