8.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Domácí vyučili hosty z produktivity

0

Hosté v 1. poločase jasně lepším

V 1. poločase byli hosté lepším týmem a domácí zatlačili. Měli spoustu šancí, ale naštěstí pro domácí, střely, které hosté vyslali, končily většinou nad brankou domácího týmu. Ujala se jen střela domácího Hemerky a hostujícího Michny a tak skončil poločas 1:1.

Domácí ve 2. poločase udeřili

V 53. minutě strhli domácí vedení na svoji stranu, když se trefil Friedl. Tentýž hráč v 70. minutě navýšil na konečných 3:1. Hosté si nezasloužili prohrát, ale jelikož neproměnili šance na body nedosáhli.

MFK Modřice
T. Horna [-] - J. Štěrba [-] , M. Dofek [-] , V. Hemerka [-] (88. M. Putna [-] ) , D. Goiš [-] , P. Friedl [-] , L. Trávníček [-] , P. Horna [-] (46. M. Havlík [-] ) , A. Dofek [-] , J. Kratochvíl [-] (82. J. Šula [-] ) , R. Mulíček [-] (1. J. Severa [-] )

FC Veverská Bítýška
O. Kupka [-] - A. Sova [-] , P. Ostrý [-] - J. Karásek [-] , T. Zavřel [-] (85. Z. Koláčný [-] ) - F. Nguyen [-] (81. V. Novák [-] ) - V. Lajcman [-] , J. Sachinidis [-] , Z. Koláček [-] (60. J. Nguyen [-] ) , A. Hrbek [-] , F. Michna [-] (71. T. Cebák [-] )

ŽK: 21. D. Goiš , 29. M. Dofek - 20. J. Karásek , 69. F. Michna .
Hráči zápasu: P. Friedl - F. Michna .
Místo: Modřice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: POŽÁR Marcel - ŠMATERA Václav, FLODR Zdeněk.