Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor
2023-2024
-
Měnín - Dolní Kounice 100-0-0 % 4:3 (1:2) 13.08. 16:00 -
Zbýšov - Židlochovice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Blažovice - Kupařovice 50-50-0 % 1:3 (1:1) 13.08. 17:00 -
Ivančice B - Ochoz 100-0-0 % 1:1 (1:0) 13.08. 17:00 -
Pozořice - Modřice 50-0-50 % 4:2 (1:1) 13.08. 17:00 -
Vev. Bítýška - Hrušovany 100-0-0 % 0:2 (0:2) 13.08. 17:00 -
Mor. Knínice - Blučina 50-0-50 % 2:4 (0:1) 12.08. 10:30
-
Hrušovany - Pozořice 100-0-0 % 1:1 (1:1) 19.08. 17:00 -
Židlochovice - Blažovice 100-0-0 % 6:2 (2:0) 19.08. 17:00 -
Blučina - Zbýšov 100-0-0 % 3:3 (1:1) 19.08. 17:00 -
Dolní Kounice - Ivančice B 100-0-0 % 1:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Kupařovice - Měnín 100-0-0 % 1:5 (0:4) 20.08. 17:00 -
Ochoz - Vev. Bítýška 100-0-0 % 11:0 (4:0) 20.08. 17:00 -
Modřice - Mor. Knínice 100-0-0 % 0:6 (0:6) 20.08. 17:00
-
Měnín - Židlochovice 50-0-50 % 2:7 (0:2) 27.08. 16:00 -
Blažovice - Blučina 50-0-50 % 2:3 (0:0) 27.08. 16:30 -
Modřice - Hrušovany 50-0-50 % 1:1 (1:1) 27.08. 16:30 -
Ivančice B - Kupařovice 100-0-0 % 4:4 (2:1) 27.08. 16:30 -
Pozořice - Ochoz 0-0-100 % 0:1 (0:0) 27.08. 16:30 -
Vev. Bítýška - Dolní Kounice 0-0-100 % 1:2 (0:1) 27.08. 16:30 -
Mor. Knínice - Zbýšov 100-0-0 % 9:2 (4:2) 26.08. 16:30
-
Židlochovice - Ivančice B 100-0-0 % 7:0 (3:0) 02.09. 16:30 -
Hrušovany - Mor. Knínice 0-0-100 % 0:7 (0:4) 02.09. 16:30 -
Blučina - Měnín 100-0-0 % 5:4 (2:4) 02.09. 16:30 -
Dolní Kounice - Pozořice 100-0-0 % 0:2 (0:0) 02.09. 16:30 -
Kupařovice - Vev. Bítýška 100-0-0 % 11:0 (7:0) 03.09. 16:30 -
Zbýšov - Blažovice 100-0-0 % 2:2 (2:2) 02.09. 16:30 -
Ochoz - Modřice 100-0-0 % 1:1 (0:1) 03.09. 16:30
-
Hrušovany - Ochoz 0-0-100 % 1:1 (1:0) 09.09. 16:00 -
Mor. Knínice - Blažovice 100-0-0 % 7:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Vev. Bítýška - Židlochovice 0-0-100 % 0:5 (0:0) 10.09. 16:00 -
Ivančice B - Blučina 0-0-100 % 3:4 (2:2) 10.09. 16:00 -
Pozořice - Kupařovice 100-0-0 % 2:1 (1:0) 10.09. 16:00 -
Modřice - Dolní Kounice 0-100-0 % 3:2 (3:1) 10.09. 16:00 -
Měnín - Zbýšov 100-0-0 % 3:3 (1:2) 10.09. 16:00
-
Blučina - Vev. Bítýška 100-0-0 % 4:2 (2:0) 16.09. 15:30 -
Dolní Kounice - Hrušovany 100-0-0 % 1:1 (0:1) 16.09. 15:30 -
Židlochovice - Pozořice 100-0-0 % 3:0 (3:0) 16.09. 15:30 -
Kupařovice - Modřice 100-0-0 % 2:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Blažovice - Měnín 0-0-100 % 2:1 (0:1) 17.09. 15:30 -
Zbýšov - Ivančice B 100-0-0 % 2:2 (2:0) 17.09. 15:30 -
Ochoz - Mor. Knínice 0-0-100 % 1:3 (0:2) 17.09. 15:30
-
Hrušovany - Kupařovice 100-0-0 % 3:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
Mor. Knínice - Měnín 100-0-0 % 2:5 (0:3) 24.09. 15:30 -
Ochoz - Dolní Kounice 50-0-50 % 6:0 (2:0) 24.09. 15:30 -
Vev. Bítýška - Zbýšov 50-0-50 % 3:6 (1:1) 24.09. 15:30 -
Modřice - Židlochovice 0-50-50 % 0:3 (0:1) 24.09. 15:30 -
Pozořice - Blučina 0-0-100 % 1:2 (0:1) 24.09. 15:30 -
Ivančice B - Blažovice 0-0-100 % 2:0 (1:0) 23.09. 15:30
-
Židlochovice - Hrušovany 100-0-0 % 5:0 (2:0) 30.09. 15:00 -
Dolní Kounice - Mor. Knínice 0-0-100 % 0:7 (0:4) 30.09. 15:00 -
Blučina - Modřice 100-0-0 % 3:1 (1:0) 30.09. 15:00 -
Blažovice - Vev. Bítýška 100-0-0 % 3:1 (2:0) 01.10. 15:00 -
Kupařovice - Ochoz 0-0-100 % 0:2 (0:1) 01.10. 15:00 -
Měnín - Ivančice B 100-0-0 % 4:0 (2:0) 01.10. 15:00 -
Zbýšov - Pozořice 100-0-0 % 6:0 (4:0) 01.10. 15:00
-
Dolní Kounice - Kupařovice 25-0-75 % 0:1 (0:0) 07.10. 15:00 -
Hrušovany - Blučina 0-0-100 % 2:2 (0:1) 07.10. 15:00 -
Mor. Knínice - Ivančice B 100-0-0 % 8:1 (3:0) 08.10. 10:30 -
Vev. Bítýška - Měnín 0-0-100 % 0:4 (0:3) 08.10. 15:00 -
Ochoz - Židlochovice 0-25-75 % 3:2 (1:2) 08.10. 15:00 -
Pozořice - Blažovice 100-0-0 % 2:1 (1:1) 08.10. 15:00 -
Modřice - Zbýšov 0-0-100 % 3:2 (1:1) 08.10. 15:00
-
Židlochovice - Dolní Kounice 100-0-0 % 4:1 (2:1) 14.10. 15:00 -
Blučina - Ochoz 50-0-50 % 1:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
Blažovice - Modřice 50-0-50 % 1:3 (0:3) 15.10. 15:00 -
Kupařovice - Mor. Knínice 0-0-100 % 1:9 (0:8) 15.10. 15:00 -
Měnín - Pozořice 100-0-0 % 4:0 (4:0) 15.10. 15:00 -
Ivančice B - Vev. Bítýška 50-50-0 % 4:3 (3:1) 14.10. 15:00 -
Zbýšov - Hrušovany 100-0-0 % 0:0 (0:0) 15.10. 15:00
-
Dolní Kounice - Blučina 25-0-75 % 0:2 (0:2) 21.10. 14:30 -
Hrušovany - Blažovice 75-0-25 % 2:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Mor. Knínice - Vev. Bítýška 75-0-25 % 7:2 (3:2) 22.10. 14:30 -
Kupařovice - Židlochovice 25-0-75 % 0:2 (0:1) 22.10. 14:30 -
Ochoz - Zbýšov 75-0-25 % 2:1 (0:0) 22.10. 14:30 -
Pozořice - Ivančice B 100-0-0 % 5:3 (4:3) 22.10. 14:30 -
Modřice - Měnín 0-25-75 % 3:2 (2:1) 22.10. 14:30
-
Židlochovice - Mor. Knínice 0-0-100 % 2:7 (2:5) 28.10. 14:30 -
Blučina - Kupařovice 100-0-0 % 3:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Blažovice - Ochoz 0-0-100 % 4:3 (2:2) 29.10. 14:30 -
Měnín - Hrušovany 100-0-0 % 3:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Vev. Bítýška - Pozořice 0-50-50 % 0:5 (0:3) 29.10. 14:30 -
Ivančice B - Modřice 50-0-50 % 3:3 (1:2) 29.10. 14:30 -
Zbýšov - Dolní Kounice 100-0-0 % 2:0 (1:0) 28.10. 14:30
-
Ochoz - Měnín 100-0-0 % 8:1 (5:1) 04.11. 14:00 -
Dolní Kounice - Blažovice 100-0-0 % 3:3 (1:0) 04.11. 14:00 -
Hrušovany - Ivančice B 0-0-100 % 2:2 (2:1) 04.11. 14:00 -
Židlochovice - Blučina 100-0-0 % 0:3 kont. (3:1) 04.11. 14:00 -
Kupařovice - Zbýšov 100-0-0 % 4:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Pozořice - Mor. Knínice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
Modřice - Vev. Bítýška 0-0-100 % 3:5 (2:3) 04.11. 14:00
-
Mor. Knínice - Modřice 100-0-0 % 6:3 (4:2) 24.03. 15:00 -
Blažovice - Židlochovice 33-0-67 % 0:3 (0:2) 24.03. 15:00 -
Měnín - Kupařovice 67-0-33 % 1:1 (1:1) 24.03. 15:00 -
Zbýšov - Blučina 34-33-33 % 0:3 (0:2) 24.03. 15:00 -
Vev. Bítýška - Ochoz 0-33-67 % 1:1 (1:1) 23.03. 15:00 -
Pozořice - Hrušovany 100-0-0 % 2:1 (2:0) 24.03. 15:00 -
Ivančice B - Dolní Kounice 67-33-0 % 2:1 (0:0) 24.03. 15:00
-
Blučina - Blažovice 100-0-0 % 30.03. 15:30 -
Židlochovice - Měnín 100-0-0 % 30.03. 15:30 -
Dolní Kounice - Vev. Bítýška 67-33-0 % 30.03. 15:30 -
Kupařovice - Ivančice B 67-33-0 % 31.03. 15:30 -
Zbýšov - Mor. Knínice 0-0-100 % 30.03. 15:30 -
Ochoz - Pozořice 100-0-0 % 31.03. 15:30 -
Hrušovany - Modřice 34-33-33 % 30.03. 15:30
-
Mor. Knínice - Hrušovany -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Měnín - Blučina -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Ivančice B - Židlochovice -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Pozořice - Dolní Kounice -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Vev. Bítýška - Kupařovice -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Modřice - Ochoz -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Blažovice - Zbýšov -:- (-:-) 07.04. 15:30
-
Blučina - Ivančice B -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Židlochovice - Vev. Bítýška -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Dolní Kounice - Modřice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Blažovice - Mor. Knínice -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Kupařovice - Pozořice -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Zbýšov - Měnín -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Ochoz - Hrušovany -:- (-:-) 14.04. 16:00
-
Měnín - Blažovice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Modřice - Kupařovice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Vev. Bítýška - Blučina -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Ivančice B - Zbýšov -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Pozořice - Židlochovice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Mor. Knínice - Ochoz -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Hrušovany - Dolní Kounice -:- (-:-) 20.04. 16:00
-
Blučina - Pozořice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Židlochovice - Modřice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Dolní Kounice - Ochoz -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Blažovice - Ivančice B -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Kupařovice - Hrušovany -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Měnín - Mor. Knínice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Zbýšov - Vev. Bítýška -:- (-:-) 28.04. 16:30
-
Ochoz - Ivančice B -:- (-:-) 01.05. 16:30 -
Modřice - Pozořice -:- (-:-) 01.05. 16:30 -
Kupařovice - Blažovice -:- (-:-) 01.05. 16:30 -
Blučina - Mor. Knínice -:- (-:-) 01.05. 16:30 -
Dolní Kounice - Měnín -:- (-:-) 01.05. 16:30 -
Židlochovice - Zbýšov -:- (-:-) 01.05. 16:30 -
Hrušovany - Vev. Bítýška -:- (-:-) 01.05. 16:30
-
Pozořice - Zbýšov -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Ivančice B - Měnín -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Vev. Bítýška - Blažovice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Modřice - Blučina -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Ochoz - Kupařovice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Mor. Knínice - Dolní Kounice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Hrušovany - Židlochovice -:- (-:-) 04.05. 16:30
-
Židlochovice - Ochoz -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Blučina - Hrušovany -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Blažovice - Pozořice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Kupařovice - Dolní Kounice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Zbýšov - Modřice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Měnín - Vev. Bítýška -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Ivančice B - Mor. Knínice -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Pozořice - Měnín -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Vev. Bítýška - Ivančice B -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Modřice - Blažovice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Ochoz - Blučina -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Dolní Kounice - Židlochovice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Hrušovany - Zbýšov -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Mor. Knínice - Kupařovice -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Židlochovice - Kupařovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Blučina - Dolní Kounice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Blažovice - Hrušovany -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Zbýšov - Ochoz -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Měnín - Modřice -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Vev. Bítýška - Mor. Knínice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Ivančice B - Pozořice -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Pozořice - Vev. Bítýška -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Modřice - Ivančice B -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Ochoz - Blažovice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Kupařovice - Blučina -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Dolní Kounice - Zbýšov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Mor. Knínice - Židlochovice -:- (-:-) 02.06. 10:30 -
Hrušovany - Měnín -:- (-:-) 01.06. 17:00
-
Blučina - Židlochovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Blažovice - Dolní Kounice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Měnín - Ochoz -:- (-:-) 09.06. 16:30 -
Zbýšov - Kupařovice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Vev. Bítýška - Modřice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Ivančice B - Hrušovany -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Mor. Knínice - Pozořice -:- (-:-) 08.06. 14:00
Rozhovory
- První start a hned vítězství v sestavě kola!
- Michal Rýzner doufá, že derby bude s vítězným koncem!
- Petr Maťák do klubové kasy přispěje rád!
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Blučina | 14 | 42:20 | 38 |
2 | Mor. Knínice | 14 | 81:24 | 33 |
3 | Židlochovice | 14 | 49:19 | 30 |
4 | TJ Ochoz u Brna | 14 | 41:16 | 25 |
5 | SK Pozořice | 14 | 27:26 | 25 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Pavel Simr | 30 |
2 | Tomáš Okleštěk | 27 |
3 | Petr Slováček | 18 |
4 | Azevedo Gustavo Dias | 17 |
5 | Vitalii Surmach | 15 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 44 | 62,9% | 1 |
2 | Jiří Kubíček | 28 | 68,3% | 0 |
3 | Tomáš Večeřa | 18 | 69,2% | 0 |
4 | Venca Likeš | 10 | 47,6% | 0 |
5 | Radek Hruška | 9 | 42,9% | 0 |
Nejnovější události
J. Bělunek 5:36 29.3.2024 Tip: výhra domácích Blučina J. Bělunek 5:36 29.3.2024 Tip: výhra domácích Židlochovice J. Bělunek 5:36 29.3.2024 Tip: výhra domácích Dolní Kounice J. Bělunek 5:36 29.3.2024 Tip: výhra domácích Kupařovice J. Bělunek 5:36 29.3.2024 Tip: výhra hostů Mor. Knínice