10.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Zápas byl zrušen

Přestřelku vyhráli Pozořice

0

V 1. poločase to vypadalo s hosty hodně bídně, když ve 3. minutě už prohrávali 2:0. Do konce poločasu prohrávali už 4:0, když se prosadili 2x Hušek, a po jedné brance vstřelili Hujňák a Kervitcer. Do druhého poločasu nastoupili odhodláni s výsledkem něco udělat. To se jim také povedle, ale nakonec v utkání plném branek byli úspěšnější domácí, kteří hosty ze Zbýšova porazili 5:3. Za domácí přídal 5. branku Komzák. Za hosty se 2x trefil Loucký a jednou Horký.

SK Pozořice
F. Žáček [-] - D. Šír [-] (75. P. Zezula [-] ) , J. Barták [-] , J. Šmerda [-] , P. Kervitcer [-] (85. K. Vystavěl [-] ) , M. Malík [-] (43. D. Komzák [-] ) , M. Staněk [-] , J. Zábojník [-] , T. Brtník [-] (60. R. Malecha [-] ) , J. Hujňák [-] , P. Hušek [-]

TJ Baník Zbýšov
D. Kubín [-] - D. Kříž [-] (32. J. Pokorný [-] ) , J. Barvíř [-] , O. Pokorný [-] , L. Sedlák [-] , Z. Záděra [-] - L. Horký [-] , R. Kozel [-] (54. O. Vališ [-] ) , I. Šauer [-] - M. Loucký [-] , M. Nekuža [-]

ŽK: 72. P. Kervitcer - 28. Z. Záděra , 72. D. Kubín , 74. O. Vališ .
Hráči zápasu: P. Hušek , D. Komzák , P. Kervitcer - L. Horký .
Místo: Pozořice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: PECHER Lukáš - POKORNÝ Jaroslav, JELÍNKOVÁ Marcela.