8.kolo, Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Vestec doma bez bodu

0

Zápas byl v prní půlce vyrovaný, v drué půlce Dlouhopolsko zabojovalo a rozhodlo o své výhře 4:2. Vestec tedy nepřipsal žádný bod a po 8. kole mu patří předposlední příčka tabulky.

Rychlý rozjezd zápasu

V prních deseti minutách jsme mohli vidět první dva góly, hned ve 3. minutě se trefil Antoš z domácího týmu, pět minut na to odpověděl hráč Dlouhopolska Hájek a utkání je 1:1. Do kabin v 1. poločase se šlo za stavu 2:2

Druhá půlka patřila hostům

Ve druhé půlce se prosadili už jen hráčí Dlouhopolska a zápas zakončili výhrou 4:2. Rozhodčí utkání udělil dvě žluté karty, obě na straně hostí.

Vestec
I. Ryšavý [-] - J. Antoš [-] , M. Bobek [-] , J. Vošický [-] , L. Barták [-] (25. J. Bureš [-] ) , Š. Novák [-] (57. P. Sedláček [-] ) , J. Matouš [-] , M. Šimůnek [-] , Z. Němec [-] , D. Kadlec [-] , J. Jeník [-]

Dlouhopolsko
J. Budai [-] - O. Šeruda [-] , M. Vaníček [-] , J. Sisák [-] , V. Bareš [-] , L. Seifert [-] , M. Flídr [-] , P. Hingar [-] , J. Kříž [-] , M. Hájek [-] , J. Kříž [-]

ŽK: 65. J. Sisák , 90. O. Šeruda .
Hráči zápasu: M. Vaníček .
Místo: Vestec. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Voborník Josef - MOCEK Dušan (N), ROBOVSKÝ Luboš (N).