11.kolo, Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Derby skončilo bez vítěze, oba dva týmy se rozešly po bodu

17. P. Chvojka (p.) , 43. P. Chvojka - 9. T. Rais , 51. J. Bobek
0

Domácí Křinec v derby s Hrubým Jeseníkem B pouze remizoval 2:2. Utkání mělo velice slušnou návštěvnost fanoušků obou táborů. Křinec ziskem jednoho bodu klesl v tabulce až na 7. místo. Hosté tak částečně odčinili porážku z minulého kola, v tabulce jim patří 9. místo.

Poločas vyzněl pro domácí

Derby mezi Křincem a Hrubým Jeseníkem B sledovala slušná divácká návštěva. Hosté vůbec nepůsobili zakřiknutým dojmem a byli to právě oni, kdo šli jako první do vedení. V 9. minutě se o to zasloužil hostující Tomáš Rais. Hosté se radovali z vedení pouhých 8 minut, když domácí dostali příležitost zahrávat pokutový kop. K míči se postavil kanonýr Pavel Chvojka a nemýlil se. Hlavní rozhodčí Karolína Růžičková poté stejnou příležitost nabídla hostujícímu týmu, avšak hostující Tomáš Jirouš nabídnutou penaltu neproměnil. Když už to vypadalo, že poločas skončí remízou, vzal si podruhé v utkání slovo Pavel Chvojka, a po ideálním centru ze strany poslal svůj tým do vedení - 2:1

Druhý poločas nabídl pouze jednu branku

Ve druhém poločase se fotbalovost ze hřiště na čas vytratila. Domácím se nedařila kombinace, a postrádali bojovnost. Daného výpadu hosté dokonale využili, když v 51. minutě vyrovnal hostující Jaromír Bobek - 2:2. Bojovalo se převážně ve středu hřiště, jednotlivé náznaky šancí dokázali obránci obou týmů potlačit. Ve zbytku zápasu se již branky ani jedna strana nedočkala, a tak derby skončilo smírně 2:2

Křinec
Bohuslav Suchánek (trenér): Máme velice mladý tým, který nemá ještě tolik zkušeností, aby takové zápasy dotáhl v klidu do vítězného konce. První poločas jsme hráli dobře, vypracovali jsme si vedení 2:1, bohužel ve druhém poločase jsme se ze hřiště vytratili a soupeř toho využil. Pro nás je to ztráta bodů.

Hrubý Jeseník B
Josef Frcek (trenér): Hráli jsme dobře a zasloužili jsme si tu neprohrát. Bylo to velice vyrovnané utkání, bohužel nám se nepodařilo proměnit penaltu a jít do vedení, naopak jsme museli dotahovat jednobrankové manko. Ve výsledku jsem za remízu spokojený.

Křinec
A. Reich [-] - L. Mitro [-] , P. Brzobohatý [-] , V. Lhota [-] - M. Nýč [-] (62. R. Holas [-] ) , M. Žmolil [-] , D. Pěkný [-] (31. M. Vymlátil [-] ) , L. Novotný [-] , D. Holas [-] , R. Prokop [-] - P. Chvojka [-] -

J. Hájek [-] - M. Ott [-] , T. Jirouš [-] , M. Šifta [-] (79. O. Kroh [-] ) , T. Rais [-] (71. P. Línek [-] ) , J. Bobek [-] , T. Rybín [-] , M. Lejnar [-] , T. Kučera [-] (46. Š. Šona [-] ) , J. Jeník [-] , R. Stránský [-]

ŽK: 83. L. Novotný .
Místo: Hřiště - Tělovýchovná jednota. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Růžičková Karolína - ETTL Miroslav (N), FRCEK Josef (N).