11.kolo, Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Straky B si přivezly tři body ze Záhornic

0

Domácí bohužel nezlomili své prokletí a opět prohráli, tentokrát se jejich katem stalo mužstvo Strak B, když hosté vyhráli 4:1. Domácí se tak i nadále krčí až na dvanáctém místě tabulky, naopak hosté se již posunuli na šesté místo tabulky.

Straky B rozhodly již do poločasu

Hosté začali utkání opatrně, potýkali se s nepřesností svých přihrávek, a tak první desetiminutovka byla vyrovnaná. Hosté poté však již převzali na hřišti iniciativu a zaslouženě šli do vedení, když se ve 12. minutě prosadil poprvé v utkání Miloš Khail. Hosté si vytvářeli šance, ale nedařilo se jim zakončit. Ujala se až šance z 37. minuty, kdy hosty poslal do dvoubrankového vedení Martin Šrůt. S vidinou snadného vítězství Straky začaly hrát profesorský fotbal a tlačily do útoku, aniž pořádně bránily. Domácí toho využili ve 42. minutě, kdy hosty potrestal Jan Popek. Hostům se však podařilo rychle odpovědět, když o dvě minuty později se podruhé v utkání prosadil hostující Miloš Khail. Poločas tak skončil 3:1 pro hosty.

Ve druhém poločase padla pouze jedna branka

Druhý poločas by ve znamení neproměněných šancí hostujícího týmu, když se jim nedařilo zakončení či selhala finální přihrávka. Domácí ohrožovali soupeře sporadicky, a to převážně nakopávanými míči, ale hostující obrana si se všemi pokusy úspěšně poradila. Hostům se však nakonec podařilo vstřelit branku i ve druhém poločase, když se prosadil v 74. minutě Miroslav Kadeřábek. Ve zbytku utkání již žádné další branky nepadly, a tak si hosté připsali pohodlnou výhru 4:1

TJ Straky B
Jaromír Soukal (trenér): Nastupovali jsme opět proti neznámému soupeři, začali jsme opatrně. Do poločasu jsme si vypracovali dvoubrankové vedení, ve druhém poločase se nám nedařilo proměňovat šance, vstřelili jsme pouze jednu branku. S výhrou jsem spokojen.

Záhornice
P. Šmejkal [-] - J. Šmejkal [-] , A. Římal [-] , J. Popek [-] , T. Knobloch [-] , M. Rais [-] , M. Vejs [-] , P. Hak [-] , P. Lízner [-] , D. Douša [-] , V. Fuchs [-]

TJ Straky B
M. Vild [-] - M. Váša [-] , M. Khail [-] (79. M. Dvořák [-] ) , M. Šrůt [-] , L. Sluka [-] , M. Pýcha [-] , J. Vítek [-] (58. T. Mašek [-] ) , L. Macoun [-] , A. Vasiľ [-] , R. Pečenka [-] , M. Kadeřábek [-]

ŽK: 29. D. Douša .
Hráči zápasu: M. Khail .
Místo: Záhornice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: HOLAS Robert - NOVÁK Miroslav (N), SOUKAL Jaromír (N).