3.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

I v deseti Stará Lysá Chrástu vzdorovala

45. J. Duchoslav , 71. J. Duchoslav (p.) - 2. P. Boháč , 41. L. Křivský (p.) , 83. M. Černý
0

Fotbalisté Chrástu si po výhře 4:0 nad béčkem Milovic připsali druhou výhru. Tentokrát to ale neměli jednoduché. Stará Lysá sice hrála dlouho dobu v deseti lidech, nicméně i tak pořádně vzdorovala. Nakonec padla 2:3 a měla smůlu podobně jako minulý týden v Krchlebech, kde na poslední chvíli prohrála 3:4.

Domácí se dlouho trápili

Domácí tým nezačal dobře. Už ve druhé minutě totiž inkasoval první branku. Po centru Michala Musila Pavel Boháč nekompromisně hlavou nedal domácímu brankáři Michalu Pecháčkovi žádnou šanci. Hosty rychlý gól hodně nakopl a měli i více ze hry. Prakticky celý první poločas byli hosté lepším týmem. To také korunovali další brankou pět minut před koncem první půle. To unikl Michal Černý, kterého srazil brankář Pecháček a od rozhodčího za to viděl červenou kartu. Sudí zároveň nařídil pokutový kop. Do brány se v té chvíli postavil hráč z pole Radek Špitálský, ovšem na suverénní střelu Ladislava Křivského neměl nárok. Domácí tým ale chviličku před poločasovým hvizdem vykřesal naději. To se totiž prosadil Jiří Duchoslav, poslal tým za záda Jana Čermáka a snížil skóre na 1:2.

Do 83. minuty bojovali o remízu

Stará Lysá pak ve druhém poločase začala hodně bojovat. I v deseti lidech si dokázala vytvořit šance. Po jednom rohovém kopu dostala také možnost pokutového kopu. Míč si v 71. minutě na značku postavil Jiří Duchoslav a vyrovnal skóre na 2:2. I tak ale nakonec slavil výhru hostující tým. Zasloužil se o to Martin Vyšata, který skvěle nahrál Michalu Černému, který sedm minut před koncem zápas rozhodl.

Stará Lysá
Martin Horčic (záložník, Stará Lysá):: „Na začátku zápasu jsme podali velmi špatný výkon. Nebyli jsme si vůbec schopni přihrát. Soupeř byl celý první poločas lepší a my jsme po hrozných chybách dostali dva góly. Navíc jsme přišli o gólmana, ovšem paradoxně se hra vyrovnala. My jsme se pak ve druhém poločase začali ještě více snažit. Naopak soupeř nevyužil přesily, my se dostali na koně a podařilo se nám vyronat. Bohužel po chybě stopera jsme inkasovali zbytečný gól. Je ale fakt, že za první poločas bychom si ani tu remízu nezasloužili.“

Chrást
Miroslav Štětina (2. asistent trenéra, Chrást):: „Úvod s tradičním soupeřem vyšel nad očekávání. Dali jsme gól a úspěch naše hráče povzbudil a sevřeli jsme domácí tým na jeho půlce. Ve 40. Minutě unikl Černý, kterého srazil brankář a penaltu proměnil Křivský. Domácí vehementně protestovali a pan rozhodčí se asi zalekl, neboť co začal provádět s naším mužstvem je k neuvěření! Ve 45. minutě domácí hráč evidentně srazil Roudnického a pan rozhodčí nechal vsítit soupeře neregulérní branku. Do druhého poločasu naši hráči vstoupili velice ospale a domácí bojovností otočili průběh zápasu. Po penaltovém zákroku na Svědínka nechal rozhodčí nepochopitelně pokračovat ve hře, aby vzápětí odpískal pokutový kop proti našemu mužstvu, z kterého domácí srovnali skóre. Naštěstí v závěru Černý rozhodl zápas. Výborný výkon z prvního poločasu kazí dojem druhého. Přesto velmi cenné tři body jsou zasloužené!“

Stará Lysá
M. Pecháček [-] - T. Havelka [-] , R. Špitálský [-] , Z. Krejčí [-] , R. Krejčí [-] (80. P. Horčic [-] ) - J. Duchoslav [-] , P. Vrbický [-] , J. Štumar [-] (89. J. Hutr [-] ) - P. Veselý [-] , J. Boubín [-] , J. Vlček [-] -

ŽK: 70. M. Musil . ČK: 40. M. Pecháček .
Místo: Stará Lysá. Počet diváků: 40. Rozhodčí: VLK Karel - ČERNÝ Miroslav (N), ROUDNICKÝ Miroslav (N).