3.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Béčko Kostelky má na kontě třetí debakl

10. M. Leden (p.) , 18. F. Betka , 34. P. Nosek , 65. O. Jupa , 80. M. Horáček - 30. M. Kvíz
0

Postoupili ze čtvrté třídy, ale stále se jako nováček hodně trápí! Fotbalisté béčka Kostelní Lhoty prohráli i třetí zápas. A zase to byl výprask. Po prohře 0:6 ve Staré Lysé, domácí prohře 1:4 proti Všechlapům tentokrát podlehli 1:5 Kamennému Zboží. Se skóre 2:15 jsou suverénně na posledním místě. Naopak Kamenné Zboží se dostalo po vysoké výhře do čela tabulky. Ovšem to ještě nebyly sehrány nedělní zápasy.

Domácí nastartovala penalta

Domácí na svého soupeře vlétli hned na začátku zápasu. Po faulu v desáté minutě v pokuitovém území se k penaltě postavil Filip Betka a Kamenné Zboží vedlo 1:0. I u druhého gólu byl Filip Betka, který v 18. minutě utekl po křídle a přesně předložil míč, který Martin Leden pohodlně dopravil do brány Martina Buky. Hostující tým vykřesal naději ve 30. minutě, kdy se prosadil Martin Kvíz, překonal brankáře Davida Semeráda a snížil na 1:2. Deset minut před přestávkou ale domácí znovu vedli o dva góly, když Horáček vybojoval míč, který si doběhl Nosek a zvýšil skóre na 3:1.

Po dalších dvou gólech bylo hotovo

Ve druhém poločase si domácí tým vytvořil převahu i další šance. V 65. minutě vedli domácí už o tři branky. Horáček dostal přesný míč do uličky a při úniku nezaváhal. Pátý gól Kamenného zboží zařídil Ondřej Jupa deset minut před koncem. Zápas už se pak dohrával jen z povinnosti.

Kamenné Zboží
Josef Skořepa (vedoucí mužstva, Kamenné Zboží):: „Vytvořili jsme si řadu šancí a mohlo to skončit ještě vyšším rozdílem. Jsme spokojeni pouze s výsledkem, ale ne už tolik s předvedenou hrou. Uvítali bychom, kdyby si kluci více vyhověli. Určitě by je to více bavilo. Chvílemi mi to přišlo, že to bylo vlažný jak hrál teď nároďák. Chyběl nám pohyb, náběh a tak dále. Ale výhra je důležitá.“

D. Semerád [-] - M. Leden [-] , P. Koudelka [-] , M. Horáček [-] , O. Vynohradov [-] , F. Betka [-] , O. Jupa [-] , J. Syrový [-] , P. Nosek [-] , V. Tržický [-] , J. Klár [-] (70. P. Šonský [-] )

SK Kostelní Lhota B
M. Buk [-] - P. Holešovský [-] , P. Franc [-] , M. Záhora [-] (70. J. Forman [-] ) , M. Sládek [-] - M. Beránek [-] , M. Štok [-] (46. M. Ostřížek [-] ) , M. Kvíz [-] , V. Fink [-] - J. Barták [-] - J. Záhora [-]

Hráči zápasu: O. Jupa .
Místo: Kamenné Zboží. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Lerch Jaroslav - NOVÁK Pavel (N), POULA Miloslav (N).