6.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Kounice nastřílely v Krchlebech pět gólů!

0

Krchleby totálně nezvládly druhý zápas v řadě. Po prohře 0:4 ve Stratově tentokrát museli naštvat vlastní diváky. Proti Kounicím nedali ani jeden gól a navíc jich sami pět inkasovaly. Je ale fakt, že Kounice se po šesti odehraných zápasech vyšplhaly až na vrchol tabulky.

TJ Sokol Krchleby
Lukáš Pulda (obránce): „Byla to tragédie. Začátek byl vyrovnaný. Chtěli jsme hrát fotbal a být aktivní. Ale po našich dvou hrubkách v první půli jsme dostali dva blbé a řekl bych i náhodné góly po dvou šancích. Je ale fakt, že jsme měli v první půli jedinou střelu, kterou jsme dali gólmanovi do ruky. Každopádně poločas byl vyrovnaný. Ve druhém poločase jsme na ně chtěli vlétnout, začali jsme hrát. Ale bohužel se potvrdilo známé nedáš – dostaneš. Radek Hůlka z malého vápna sám před prázdnou bránou minul a hned z protiútoku jsme dostali na 0:3. V tu ránu se to celé sesypalo a nebyli jsme si schopni dát ani nahrávku a ještě do otevřené obrany inkasovali dva góly. To my jsme maximálně trefili jejich gólmana. Každý by si měl začít sám u sebe. Jsme na tom blbě. Chceme hrát fotbal, ale dostáváme blbé góly. Neumíme podržet míč vpředu, a pak se to na nás jen valí. Už by to chtělo bodovat. Snad se to povede v Bobnicích a zlomíme to.“

J. Maruška [-] - P. Zdobinský [-] , J. Košvanec [-] , R. Hůlka [-] , P. Perez [-] (46. P. Bílý [-] ) , J. Baloun [-] (46. J. Valiček [-] ) , J. Kubík [-] (77. D. Turský [-] ) , M. Jokl [-] , Z. Drahokoupil [-] , L. Pulda [-] , P. Patáčik [-]

Kounice
M. Liebelt [-] - J. Šeda [-] , T. Liebelt [-] (80. M. Čech [-] ) , J. Vorlíček [-] , P. Šoufek [-] , F. Leggeri [-] , R. Budský [-] (68. M. Trnka [-] ) , R. Bylina [-] (80. J. Táborský [-] ) , A. Verner [-] , J. Dobiáš [-] , D. Šplíchal [-]

ŽK: 72. M. Liebelt .
Místo: Krchleby. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Rozvoral Miloš - HŮLKA Jaroslav (N), HOUSKA Jaroslav (N).