11.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dvory v poslední čtvrthodině vybojovaly proti béčku Semic bod

0

Asi největší překvapení kola se zrodilo ve Dvorech. Domácí tým, který je v tabulce na posledním místě, dokázal vybojovat bod s loňským účastníkem okresního přeboru. Doma proti béčku Semic sice Dvory 0:2 prohrávaly, přesto dokázaly nakonec vyrovnat. Nic se ovšem nemění na tom, že zůstávají v tabulce poslední, i když tedy už jen o skóre. Béčko Semic po remíze kleslo na páté místo, když ho přeskočily Bobnice.

Domácích bylo jen jedenáct

Dvory se sešly k utkání jen s jedenácti hráči, a tak jejich lavička zela prázdnotou. I tak ale hodně dlouho držely krok s ambiciozním a mnohem zkušenějším týmem. Nakonec inkasovaly až v závěru prvního poločasu, kdy se prosadil Josef Pavliš a poslal míč za záda brankáře Tomáše Loudila. Do přestávky se už nikdo jiný neprosadil, a tak vedly Semice jen 1:0.

Dvory zabraly v poslední čtvrthodince

I druhý poločas začali lépe hosté. V 60. minutě rychle rozehráli trestný kop po faulu a okamžitě se dostali do brejku, který potrestal gólem Viktor Semrád. Dvory ale v závěru zápasu zabojovaly a to se jim vyplatilo. V 74. Minutě se snažil prokličkovat do pokutového území Lukáš Bárta, ale hosté ho zastavili faulem. K trestnému kopu se postavil Adam Soukal, který prostřelil zeď a snížil na 1:2. Osm minut poté se Dvory radovaly podruhé. Tentokrát Petr Sobota zatáhl míč po levé straně až do vápna, pak ho dal pod sebe na Davida Zárubu, který ho následně levačkou uklidil do brány. V závěru pak Dvory ještě kopaly během chvíle čtyři rohové kopy. Dvakrát to prolétlo vápnem, aniž by někdo míč přesměroval do brány. Jen jednou hlavičkoval Aleš Břetenář, jenže to bylo těsně vedle, a tak zápas skončil remízou.

Dvory
Aleš Břetenář (trenér): „Je to docela dobrý výsledek vzhledem k průběhu. V závěru jsme mohli myslet i na tři body, přestože jsme vlastně 0:2 prohrávali. Ve druhé půli jsme se ale kousli a zabrali. Poslední půlhodinku jsme hráli viceméně na jednu bránu a srovnali jsme. Dokonce to mohlo skončit i naší výhrou. Ale i tak jsme rádi. Každý bod je dobrý. Je potřeba se vzpamatovat a ještě udělat nějaký ten bod.“

Dvory
T. Loudil [-] - R. Lochman [-] , M. Pýcha [-] , V. Šimon [-] - T. Jeník [-] , A. Břetenář [-] , D. Záruba [-] , P. Sobota [-] , L. Bárta [-] - A. Soukal [-] , D. Poupa [-]

AFK Sokol Semice B
J. Vavřík [-] - D. Houška [-] (55. V. Semrád [-] ) , V. Kavka [-] , P. Langer [-] (82. Z. Vorlíček [-] ) , P. Macháček [-] , J. Pavliš [-] , M. Bubeník [-] , K. Březina [-] (55. T. Langer [-] ) , M. Kůrka [-] , M. Novák [-] , L. Samek [-]

ŽK: 35. A. Břetenář , 88. V. Šimon .
Hráči zápasu: P. Sobota .
Místo: Dvory. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Kopic Miloslav - RICHTER Josef (N), MÜLLER Pavel (N).