11.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Nekompletní Straky ztratily na hřišti Kostelní Lhoty

0

Překvapivý výsledek se zrodil v Kostelní Lhotě. Nováček soutěže, který měl v úvodu soutěže velké problémy, se postupně zvedá ze dna. Doma si vyšlápnul i na Straky, které patří na vršek tabulky. Nakonec s nimi vybojoval remízu 1:1 a v tabulce je stále na dvanáctém místě. Hosté ze Strak po zisku pouze bodu klesli z druhého na třetí místo.

Straky začaly v deseti

Hosté měli problémy se sestavou. Jednoduše se k utkání nesešel v kompletní sestavě a neposílili je ani nikdo z Ostré, které Straky dělají farmu. A tak naskočili k zápasu v deseti lidech. A podle toho vypadal i začátek. Hosté se jen těžko dostávali k míči a více ze hry měli rozhodně domácí hráči. Obrovskou šanci měl Vladimír Fink, ten však trefil jen břevno. Překvapivě tak šli do vedení hosté, když se v devatenácté minutě prosadil Lukáš Macoun. Hosté pak doplnili stav hráčů na 11, když obul kopačky i jedenapadesátiletý vedoucí mužstva Tomáš Šercl. Kostelní Lhota pak ještě do přestávky vyrovnala, když kopala trestný kop z pravé strany. Míč si doběhl Daniel Hovorka a střelou z voleje překonal Lukáše Digaňu.

Ve druhé půli chyběl střelec

Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal a oba týmy si vytvořily několik šancí. Oba týmy drželi především stopeři. Na straně domácích to byl Marek Sládek, který jinak kope za áčko Kostelní Lhoty okresní přebor, na straně hostů pak Martin Bláha. I kvůli tomu už ani jeden ze soupeřů nedokázal vstřelit gól, a tak Kostelní Lhota vybojovala do tabulky cenný desátý bod. V závěru padlo ještě několik žlutých karet, o nic mimořádného však nešlo.

SK Kostelní Lhota B
Martin Szikora (trenér): „Byla to opravdu naše klasika. Čtvrt hodiny jsme tlačili soupeře, ale nedokázali dát gól. Místo toho jsme sami inkasovali. Řekl bych, že šlo o první akci hostujícího týmu. Pak jsme soupeře opět přehrávali, ale neproměňovali jsme šance. Prostě nám chyběl střelec. Naštěstí se nám i tak povedlo vyrovnat. Ve druhé půli jsme mohli strhnout vedení na svoji stranu, bohužel se to nepovedlo.“

TJ Straky
Tomáš Šercl (vedoucí mužstva): „Vinou zranění a nějakých pracovních povinností jsme se nesešli. Začalo se v deseti a nakonec jsem nastoupil i já někdy ve třicáté minutě, když mi žena přivezla kopačky. Dostali jsme se do vedení, ale soupeři se povedlo vyrovnat. Ve druhé půli to bylo vyrovnané a myslím, že to skončilo spravedlivou remízou.“

M. Buk [-] - J. Barták [-] (60. J. Záhora [-] ) , V. Fink [-] (52. M. Drobný [-] ) , D. Hovorka [-] (87. J. Forman [-] ) , M. Janoušek [-] , T. Drobný [-] , L. Bláha [-] , M. Ostřížek [-] , M. Sládek [-] , M. Sládek [-] , P. Holešovský [-]

TJ Straky
L. Digaňa [-] - M. Pýcha [-] , J. Jeremiáš [-] - O. Bláha [-] , L. Kodera [-] , M. Bláha [-] - J. Soukal [-] - T. Šercl [-] , J. Šíma [-] , L. Macoun [-] , T. Ulrich [-]

ŽK: 85. M. Drobný , 88. J. Forman - 32. O. Bláha , 55. L. Kodera , 89. M. Pýcha .
Hráči zápasu: M. Sládek .
Místo: Kostelní Lhota. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Bureš Jaroslav - POULA Miloslav (N), ŘEHÁK Martin (N).