19.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Valeč doma uhrála bod s Novými Syrovicemi

20

Fotbalisté Valče si doma připsali jeden bod za remízu s Novými Syrovicemi výsledku 1:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

V druhém jarním zápase chtěli domácí odčinit čtrnáct dnů starou domácí porážku a navázat na minulé vysoké vítězství z Chlístova! Začátek zápasu probíhal mezi vápny bez vážnější šance, nikdo nechtěl jako první inkasovat. Domácímpomohl do vedení rohový kop, který přesně Jan Sirota posadil na hlavu Ondřeje Kopuletého -1:0! Domácí po brance postupně získávali převahu, tlačilise do vápna hostů a druhý gól visel ve vzduchu. Ovšem padl na druhé straně, po ojedinělé akci hosté srovnali střelou Veselého z hranice vápna ve 32.minutě 1:1! Domácí do konce prvního poločasu měli několik možností strhnout vedení na svou stranu, ale anity nejvyloženější brankou neskončily.

Ve druhém poločase již branka nepadla

Druhý poločas jakoby kopíroval první, jen branky se diváci nedočkali, i když domácí měli několikvyložených možností ke skórování. Zmínit musíme chytré zakončení z půlícího kruhu, kdy Jan Sirotkrásně viděl brankáře vysoko z branky a jeho lob skončil na břevně. Zmar domácích dokonal v 87. minutě Dušan Pipek, kdy po průniku Františka Padělka a faulu na něj neproměnil pokutový kop! Tak se nakonec i díky vychýlené mušce domácích body dělily!

SK Valeč
Macek Pavel, trenér: Nejlepší jarní výkon, ale dva body jsme ztratili! I tak hráče musím pochválit, škoda jen zahozených šancí!

SK Nové Syrovice
Kratochvíl Jiří, trenér: První půle nabídla zajimavý fotbal s šancemi na obou stranách. Ale taky dostatek nepřesností. Kapitán domácích šel uplně sám na brankáře Nováka z malého vápna překopl bránu. V 11 min udeřil Kopuletý z rohu hlavou překonal Nováká. Hostující stoper Pojezdný odvracel balon na roh takovým stylem že projektil musel vyrážet golman Novák (hostující golman). Po určitém tlaku hostů se dostal ke střele za vápnem Veselý golman Diviš si na balon sáhl ale balon skončil v síti. stav 1:1 Do druhé půle domácí vstoupili aktvněji do zápasu ale ze svých příležitostí byla zajimavá střela z půlky kdy balon skončil na břevně Novákovi brány. Jednalo se převážně o boj ve středu hřiště. V 87 min fauloval skluzem Tuček a domácí kopali pokutový kop který Novák nadherně lapil. K vývoji zápasu jsme za bod spokojeni