22.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

Chlístov si po remíze s Třebelovicemi připsal první jarní bod

39. M. Svoboda (p.) , 73. J. Seifert , 86. J. Pokorný - 13. K. Tesař , 74. S. Michal , 80. K. Tesař
20

Fotbalistům Christová se na domácím hřišti podařilo s Třebelovicemi remizovat 3:3 a zaznamenali tak první jarní bod

Oba týmy vstřelily po jedné brance

První květnová sobota přinesla slunečné počasí téměř ideální na fotbal, ale taky jiné sobotní práce, a tak souboj domácího Chlístova s Třebelovicemi sledovalo jen 50 lidí.

Úvod utkání přinesl oťukávanou bez výraznějších šancí. Nebezpečnější byli hosté po jednom z útočných výpadů se ke střele těsně za hranicí 16tky dostali hostující Tesař a placírkou se trefil přesně na vzdálenější tyč 0-1. Hosté pokračovali v tlaku nebezpečný byl zejména rychlonohý Vala na pravé straně, slibné akce ale nenašli finálního adresáta, nebo dobře zafungovala domácí obrana. Při Mácové vyložené šanci hrála s domácími tyčka. Na druhé straně Michal Kuchařík prošel do šestnáctky soupeře jeho nabídka trefila do ruky bránícího hráče s přehledem pískající rozhodčí Macek ukázal na značku pokutového kopu - Miroslav Svoboda bez problému proměnil 1-1. O chvilku později trefil Michal Kuchařík z dobré pozice pouze břevno do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Oba týmy vstřelily ještě po dvou gólech

Do druhé půlky lépe vstoupili hosté, byli přesnější v kombinaci a dostávali se do nebezpečnějších situací. Domácí obrana na čele s výborně chytajícím golmanem odolávala. V 73 minutě propadl Ježkův centr až na zadní tyč, kde si ho našel Seifert a poslal domácí do vedení 2-1. Vedení ale domácím vydrželo pouhou minutu po dlouhém autu se k hlavičce dostal Michal a srovnal na 2-2.  O dalších 6 minut hostům vrátil vedení Tesař, když rutinérsky proměnil samostatný únik 2-3. A zdálo se, že domácí z dalšího slibně rozehraného utkání opět nevytěží nic. V 86 minutě využil svou rychlost domácí Pokorný pláchl obraně a ze samostatného úniku srovnal na konečných 3-3.

SK Slavia Chlístov
Fanoušek Chlístova: Zajímavé utkání, konečně jsme dokázali bodovat, remíza je myslím spravedlivá.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: Zápas jsme herně vůbec nezvládli. Nedaří se nám jako týmu a ve finále můžeme být z tohoto utkání za bod rádi.

M. Hagara [-] - D. Brestovský [-] , J. Ježek [-] , J. Seifert [-] - M. Rygl [-] , P. Rygl [-] (90. P. Brestovský [-] ) , M. Kuchařík [-] (62. S. Rygl [-] ) , M. Svoboda [-] , K. Kocmánek [-] - - J. Pokorný [-] , D. Holík [-] (78. P. Tkaný [-] )

J. Krejčí [-] - O. Kemsa [-] (78. O. Jurka [-] ) , D. Vala [-] (52. K. Veselý [-] ) , D. Smetana [-] , R. Jurka [-] , S. Michal [-] , J. Jurka [-] , J. Sedláček [-] , K. Skoumal [-] (69. M. Liška [-] ) , K. Tesař [-] , M. Máca [-]

ŽK: 89. P. Rygl , 90. P. Tkaný - 67. J. Krejčí , 90. K. Tesař .
Hráči zápasu: J. Pokorný - K. Tesař .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: MACEK Ivo - VALA Vladimír, GRANÁT Michal (N).