18.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Stařeč dokázala vyrovnat v závěru zápas s Hartvíkovicemi

20

V souboji dvou týmů ze spodní části tabulky se body dělily mezi domácím týmem Stařeče a hosty z Hartvíkovic

Hosté otočili vývoj první půle

V sobotním fotbalovém klání mezi Stařečem a Hartvíkovicemi se odehrál zápas plný napětí a emocí. Obě mužstva se střetla na hřišti s cílem získat tři body, ale nakonec se musela spokojit s bodem za remízu 2:2. Zápas nabídl divákům skvělou podívanou a spoustu gólů. Domácí tým Stařeč začal zápas ve velkém stylu, když se ujal vedení již ve 4. minutě. Filip Strouha se prosadil a poslal Stařeč do vedení 1:0, což posilnilo sebevědomí domácího týmu a rozproudilo naděje fanoušků na dobrý výsledek. Nicméně, radost domácích trvala pouze krátce, protože Hartvíkovice rychle odpověděly a srovnaly skóre. V 10. minutě Kamil Sýkora vyrovnal stav zápasu na 1:1, což ukázalo bojovný duch hostujícího týmu. Hartvíkovice dokázaly otočit skóre ve svůj prospěch v 25. minutě, kdy Vilém Hadraba proměnil šanci a poslal svůj tým do vedení 2:1. Stařeč se snažil reagovat a vyrovnat stav zápasu, ale do konce prvního poločasu se to nepodařilo.

Domácí v závěru zápasu dokázali vyrovnat

Druhý poločas nabídl mnoho šancí a napínavých momentů, přičemž oba týmy se snažily získat kontrolu nad zápasem. V závěrečných minutách se Stařeč konečně prosadil a v 84. minutě Jakub Zejda vyrovnal stav na 2:2, čímž zachránil svému týmu bod za remízu, takže se body nakonec dělily stejným dílem.

TJ Hartvíkovice
Kopuletý Michal, hráč: Dovolím si tvrdit, že utkání muselo diváky bavit. Kdyby zápas skončil 6:6, tak by se nikdo asi nemohl příliš divit. Domácí byli technicky lepší a měli balón více na kopačkách, ale nám se dařilo dostávat do rychlých protiútoků. Zápas mohli oba týmy těsně před koncem obrátit na svoji stranu, ale nikdo neuspěl. Dělba bodů je tak asi zasloužená.