24.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

Chýnov otočil zápas ve Veselí

14

Zpracoval Miroslav Mládek, předseda hostujícího klubu:

Velmi cenné vítězství nad kvalitním soupeřem.  Pochvalu zaslouží celé mužstvo za obětavý a výborný výkon. Hlavně v prvním poločase jsme byli lepší a soupeře jsme nepustili do žádné šance. Paradoxem je, že v poslední minutě jsme dostali z rohového kopu vyrovnávací gól, když Průša neudržel míč ve svých rukavicích a soupeř lehce vyrovnal. Nutno však dodat, že hlavně ve druhé půli Průša svoji chybu několikanásobně vynahradil. Ve druhém poločase začali domácí velkým náporem a hned po pěti minutách, po pěkné akci se dostali do vedení. V tu chvíli by na naše vítězství nikdo nevsadil ani korunu. A tady nás právě podržely výborné zákroky našeho brankáře, a když jsme se oklepali s jejich vedoucího gólu, začala se karta pomalu obracet.  S jejich rychlonohými útočníky jsme měli sice hodně práce, ale jejich dlouhé přihrávky za obranu naše obrana stačila odvracet, a co prošlo, měl včasným vybíháním náš brankář.

Výborně připravené mužstvo trenérem a obětavý a zodpovědný výkon celého mužstva - to byl základ našeho úspěchu.

Góly a střídání

6. min.    M. Rabiňák obešel i brankáře          0 : 1

31. a  33. min. velké šance Zadražila, jedna střela těsně vedle, druhá těsně nad

44.min.  rohový kop domácích    1 : 1

45. min  za M. Rabiňáka    nastoupil Kavka

56. min. pěkná akce domácích 2 : 1

58. min. domácí hráč šel sám na Průšu, výborný zákrok našeho brankáře

67. min  za Havlíka nastoupil J. Hruška

69. min. za Mládka nastoupil Štrouf

72. min. centr Štroufa z levé strany si srazil obránce do vlastní branky     2 : 2

77. min. únik J. Rabiňáka po levé straně, prudká střela z 16 m                    2 : 3

88.min. za Kavku nastoupil J. Petrů