--

--

Šternberk si s Bzencem body rozdělil

13

Bzenec nenavázal na dobrou formu z předchozích zápasů a další výhru nepřidal. Se Šternberkem si body rozdělil po remíze 1:1.

V první půli branka nepadla

Do utkání vstupoval v roli favorita Bzenec. Ten se pokoušel navázat na povedený vstup do jara, kdy nejprve doma porazil Všechovice 3:2 a poté ve fantastickém zápase zdolal vedoucí Strání 4:0.

První poločas ve Šternberku ale branku nenabídl. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu

Šternberk srovnal v posledních minutách

Úvod do druhé půle se Bzenci povedl na výbornou. Už v 50. minutě hrubě chyboval Kopřiva, který centr ze strany vyrazil pouze před sebe na volného Nikolu Absolona, jenž z voleje nasměroval míč do odkryté brány - 0:1.

Bzenec posléze dlouho vedl, Šternberk si ale srovnání schoval na závěrečné minuty. Konkrétně na 86. minutu, když se Petr Zifčák dostal po nevýrazné hlavičce hostujícího obránce k míči a poté se skvělou technickou finesou uvolnil na středu vápna a přízemní umístěnou střelou překonal brankáře Frydrycha - 1:1.

Tento stav vydržel až do konce utkání. Šternberk tak remizoval s Bzencem 1:1.