6.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2023-2024

--

--

Smilovická rezerva jasně ukázala, že letos nechce hrát druhé housle

15

Vloni to nebylo ono, letos se Smilovická a Neborská rezerva dala dokupy a nese to ovoce, když Metylovicím dali hlavně tedy lekci z produktivity. Smilovícím pomohl i zkušený brankář Lamoš.

Skvělý vstup domácích do zápasu rozhodl

informace o utkání připravujeme

SC Smilovice B
Ondřej Lipowczan (trenér): ,,Zápas byl ze startu poměrně vyrovnaný. Ačkoliv se nám v prvních minutách nedařilo dostat na dostřel soupeřovy brány, hned z první dalekonosné střely jsme šli do vedení. V podobném duchu se nesl celý první poločas. Ačkoliv nebyly prvních třicet minut zcela dle našich představ, dokázali jsme být nadmíru efektivní. Nezlomil nás ani vyrovnávací gól na 1:1, který jsme soupeři doslova darovali. V závěru poločasu jsme se nechali vedením 4:1 zbytečně moc strhnout, každý chtěl vstřelit za každou cenu gól, což naopak vedlo paradoxně k obrovským šancím soupeře. Ty jsme přežili také díky famóznímu výkonu našeho brankáře Martina Lamoše. Druhý poločas jsme hráli disciplinovaně. I když si soupeř nějaké příležitosti vytvořil, nebylo jich dle mého názoru tolik. Nakonec jsme ještě z rychlých protiútoků mohli několikrát udeřit my. V závěru druhého poločasu pak z poloviny obstřelil vyběhnuteho brankáře Marek Barát a stanovil konečné skóre zápasu na 5:2. Klukům děkuji za obětavý výkon a Metylovicím přeji hodně štěstí do dalších zápasů.´´

M. Lamoš [-] - M. Topiarz [-] , M. Skupin [-] , Š. Stašák [-] , J. Lipowczan [-] , M. Barát [-] , Z. Minář [-] , J. Lipka [-] , T. Košút [-] , D. Balvar [-] , M. Sikora [-]

SK Metylovice
V. Šigut [-] - S. Brož [-] , M. Bílek [-] , D. Kulštejn [-] , M. Garba [-] , L. Halata [-] , D. Kopec [-] , M. Mohyla [-] , M. Šigut [-] , R. Matuszek [-] , F. Závodný [-]

ŽK: 81. M. Barát , 84. M. Lamoš - 64. M. Trybula , 90. L. Halata .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: STARZYK Radim - MALINOVSKÝ Jiří, PETROŠ Radim.