1

V příjemném sobotním odpoledni se odehrálo derby na hřišti v Mladějovicích.

Oba týmy nastoupily do utkání na 100% hned od první minuty. V 5. minutě babický útočník překonal obránce a ten ho podrazil těsně před brankařem a po následné srážce rozhodčí pískl faul na brankaře domácích. Z odvetné akce se Mladějovicím podařilo vsítit branku. Babičtí posílali dlouhé nákopy na své útočníky, ale ty končily na hlavě stopera, nebo nepřesnými střelami mimo branku, domácí se na půli soupeře dostávali spíše sporadicky.

Po změně stran hosté přidali na tlaku a po nahrávce z levé strany vstřelili první gól a bylo srovnáno. To hostům vlilo do žil čerstvou krev a po pár minutách přidali další gól. S tím se ale domácí nechtěli smířit a po jednom centru před vápnu se mladějovický útočník otočil kolem obránce a trdou střelou pod břevno srovnal na 2:2. Chuť po vítězství měly oba týmy, ale ti šťastní byli nakonec domácí. V nadstaveném čase se po rohovém kopu podařilo skórovat domácímu týmu dorážkou z bezprostřední blízkosti. Můžeme se těšit na jarní odvetu, tentokrát na hřišti v Babicích.

autor: Jaromír Vyroubal