4.kolo, Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , 2023-2024

Petřvald doma nezaváhal

4

Do Petřvaldu zavítal Gascontrol, který si po nepovedeném derby přijel spravit chuť.

Dvoubrankový náskok pro domácí

K vidění byl vyrovnaný zápas, k příležitostem se dostávaly oba týmy, branku se jim z nich ale vstřelit nepodařilo. Gólu jsme se dočkali až po 24 minutách, kdy za domácí otevřel skóre Doležal. Gascontrol s Rychvaldem předváděli vyrovnanou partii, v nastavení se ale opět poštěstilo domácím, na 2:0 zvyšoval tradiční střelec domácích Robenek. Víc se toho nestalo, Havířov tak šel do kabiny s dvoubrankovým mankem.

Pouze snížení

I ve druhé půli pokračoval zápas stejně, pro některé možná až nudně. Hrálo se hlavně ve středu hřiště, hosté se mockrát neodvážili vystřelit. I tak se jim ale trochu zvýšená snaha vyplatila, v 69. minutě se v předbrankovém prostoru zorientoval Ondřej Pytlík a nadvakrát překonal brankáře Molnára. Po gólu se ovšem nic zajímavého nepřihodilo. V závěru se Petřvald úspěšně ubránil, a ze třetího domácího zápasu po sobě se mohli radovat z druhé výhry.

TJ Gascontrol Havířov
Marek: Vyrovnaný zápas rozhodl 1. poločas ve kterém domácí vstřelili dvě branky. Opětovně hrajeme pouze ve středu hřiště. Nevystřelíme a proto dáváme málo branek.