8.kolo, Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A, 2023-2024

Vranová se ujala vedení hned v 1. minutě, na 3 body to stačilo

5. B. Ille - 1. R. Krčil , 11. R. Krčil , 28. P. Janků , 85. R. Krčil
10

Ve skvělé formě hrající Krčil se opět blýskl hattrickem a Vranová drží krok s vrškem tabulky.

Střílelo se od prvních minut

Utkání začalo velmi svižně, hned v první minutě po úvodní akci domácích se Vranovší po rychlé kombinaci po křídle ujali vedení střelou Krčila. Téměř v zápětí, v minutě 5. domácí vyrovnali z rohového kopu a následné hlavičce Illeho. Utkání bylo otevřené na obě strany. Více ze hry ale měli hosté. V 11. minutě šli opět do vedení, a opět po střele Krčila. V 28. minutě Vranovští navýšili náskok, kdy se hlavou po rohu blýskl Janků. V první poločase stojí za zmínku ještě zahrávání nepřímého kopu domácích ve velkém vápně hostí. Nabízenou příležitostí však domácí pohrdli.

Krčil dokončil další hattrick

Druhý poločas se nesl v napětí, jak se bude zápas dále vyvýjet. Domácí po krásné, dalekonosné střele Chlupa nastřelili tyč, v závěru, když už hostujícího golmana překonali, vykopl z brankové čáry míč Janků. V 85. minutě pak Krčil dokonal svůj již 3. hatrick v sezóně. Konečný stav 1:4 pro Vranovou, která si drží krásnou třetí příčku.

Velké Opatovice
D. Přikryl [-] - J. Pospíšil [-] (70. J. Andrlík [-] ) , J. Chlup [-] , M. Žižka [-] , P. Werner [-] , B. Ille [-] (59. P. Fuksa [-] ) , T. Křap [-] (82. L. Pospíšil [-] ) , J. Andrlík [-] , L. Ille [-] , M. Feder [-] , T. Zemánek [-]

Vranová
M. Doskočil [-] - R. Krčil [-] , P. Stohr [-] , D. Štarha [-] , R. Stöhr [-] , J. Tesař [-] (46. M. Maresch [-] ) , J. Karásek [-] , P. Janků [-] (82. A. Krištof [-] ) , P. Luňáček [-] , P. Slechan [-] , L. Koudelka [-]

ŽK: 35. J. Chlup , 42. L. Ille , 65. P. Fuksa , 89. P. Werner - 38. J. Tesař , 74. P. Slechan . ČK: 89. P. Werner .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: VODIČKA Martin - HAVRÁNEK Vladimír, KIRCHNER Jakub (N).