6.kolo, Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Mladíci z Adamova sahali po prvním bodu, radost jim překazil Řezník

57. R. Smolík (p.) - 14. R. Krčil , 83. P. Řezník
10

Vranová chtěla navázat na dobré výkony a připsat si čtvrtou výhru v řadě. Naopak mladíci z Adamova nezískali ani bod. Proti Vranové však měli k prvnímu bodu velmi blízko, bohužel pro ně rozhodl o výhře hostí Řezník.

Do kabin odcházeli s výhodou hosté

Domácí Adamov nenastoupil do začátku utkání příliš dobře a hned ve 4. minutě se dostal hostující Krčil z rychlé otočky ke tvrdé ráně, kterou Němec zkušeně vychytal. Adamov se stačil oklepat, ale ve 14. minutě se opět Krčil dostal k balońu a tentokrát se nemýlil a poslal míč na zadní tyč a otevřel skóre zápasu. Od této chvíle jakoby Vranová přestala hrát a pouštěla Adamov do vyložených šancí jednu z nich neproměnil Brom, kdy z brankové čáry vykopával hráč hostí a posléze Rotrekl, který míjel těsně vedle tyče. Do kabin tedy odcházel Adamov za stavu 0:1.

Smolný konec pro domácí

Na začátku druhého poločasu jakoby za Adamov nastoupil jiný tým, vyrukoval na Vranovou s vysokým presinkem a vesměs hostí nepustili na balón a domácí z toho mohli těžit. V 57. minutě po dlouhém nákopu na adamovského Broma si nedovoleně počínal hráč Vranové. PENALTA! Smolík nekompromisně proměnuje a upravuje stav na 1:1. Po penaltě se hra začala kouskovat, hosté se začali hádat a z toho těžil Adamov pár slušnými akcemi, do kterých se dostala i Vranová, ale brankář Němec zkušeně kryl domácí svatyni. Hra se, ale zlomila v 83. minutě, kdy po dobré rozehrávce Vranové se k pasu z lajny dostává střídající Řezník a vrátil tak Vranové vedení 2:1. Mladý tým z Adamova tak opět skončil bez bodu. Vranová však pokračuje dál a připisuje si čtvrtou výhru v řadě