9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

--

Vochov utnul jízdu Ledců, v souboji kanonýrů dominoval hostující Křen

80. A. Pašek - 27. T. Křen , 52. P. Vyleta , 54. T. Křen , 56. T. Křen
14

Ledce měly formu jako hrom. 22 vstřelených branek v předešlých třech zápasech toho byly důkazem. V sobotu ale narazily. Vochov byl dobře připravený, na své šance si počkal a trestal. Výsledkem toho je seřazení obou celků v tabulce se stejném bodovém zisku.

První poločas měli převahu na domácím hřišti hrající Ledce. Do jasných příležitostí je ale hosté až na jednu výjimku nepouštěli. Tou situací byl protiútok, který však neproměnil Pašek. A domácí to vzápětí mrzelo. Na druhé straně totiž mířil přesně v 27. minutě hostující Křen. Tou dobou už domácí museli nuceně střídat v obraně po zranění Prachaře.

Domácí určitě chtěli navázat na předešlé dobré výkony. Hosté byli ale dobře připraveni a Ledcům návrat do zápasu nepovolili. Naopak sami trestali chyby rychlými útoky. Než se diváci stačili ve druhém poločase rozkoukat, bylo hotovo. V 52. minutě zvyšoval Vyleta a po něm své šance proměnil v další třígólový zápas Křen, který skóroval v 54. a 56. minutě a v souboji kanonýrů si oproti Hoffmannovi výrazně polepšil. Hosté pak mimo jiné byli potrestáni druhou žlutou a tedy červenou kartou pro Brousila. Přesilovku domácí ale dokázali proměnit jen v jednu branku Paška v 80. minutě a tak odchází po dlouhé době zklamaní.

FK Ledce
Jan Mareš, hráč: Utkání se mi hodnotí špatně, protože se nám zranili oba stopeři a vypadá to na dlouhodobé zranění. Utkání bylo v některých části zápasu až moc tvrdé, ne-li za hranou hostujících hráčů z Vochova. Nutno podotknout, že i rozhodčí Kvasnička podal v utkání velmi slabý výkon. Řekl bych, že v prvním poločase jsme byli jasně lepší a za stavu 0:0 jsme měli tutovou šanci, ale Pašek rychlý brejk nevyužil a tak jak se říká ,,nedáš dostaneš'' platilo i v tomto utkání a hosté šli do vedení. Druhý poločas jsme to chtěli zvrátit na naší stranu, bohužel hosté předvedli zase smrtící brejky a po zásluze vyhráli. Před slušnou diváckou kulisou, mě hlavně mrzí, že někteří fotbalisté z Vochova hráli surově a rozhodčí tyto surové zákroky netrestal ČK. Zdraví hráčů by mělo být vždy na prvním místě.

SK Vochov 1930
Patrik Vyleta, hráč: Utkání s Ledci bývají vždycky vyhecované s dobrou diváckou kulisou a skvěle připraveným hřištěm. V první půli jsme soupeři nějakou větší brankovou příležitost nepovolili a naopak jsme byli odměněni vstřelenou brankou. Po změně stran a v prvních 15 minutách se nám podařilo dát branky, které definitivně rozhodly utkání. V závěru zápasu se utkání strhlo spíše ve válku než-li fotbal, ale taková utkání jsou a budou. Ledcům děkujeme za výborné utkání.