7.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

První výhra pro Kunžak! Staré Hobzí přišlo o dvoubrankové vedení

21

Fotbalisté Starého Hobzí v nedělním utkání 7. kola Okresního přeboru podlehli Kunžaku v poměru 4:6. Hosté šli do vedení hned v úvodu utkání, kdy skóre otevřel Křivánek a Štibich. Za domácí snižil nejdřív Koranda a po něm vyrovnal Novák. Krátce po změně stran dal vedení domácím Koranda, na něj navázal Fáber. Hosté dokázali v 63. minutě snížit díky Bicanovi. V 82. minutě zkompletoval hattrick Koranda, o dvě minuty později snížil Bauer. Definitivní tečku dal výsledku Fáber.