5.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

25

Fotbalisté Číměře přivítali na svém hřišti zatím neporažený Strmilov. Domácí poslal do vedení Tomáš Láf s Lubomírem Králíčkem a Ondřejem Nováčkem. Za hosty snižoval dvěma góly Ondřej Nečeda. Po návratu z kabin dovršil hattrick strmilovský Nečeda. Na konečné skóre 3:5 upravil Tomáš Dohnal a František Procházka.

Domácí po poločase o branku spokojenější

Začátek utkání byl dost vyrovnaný. Domácí ale výborně zvládali přechody do útoku. V tom byli rychlejší a strmilovská obrana je nestíhala pokrýt. Díky tomu se Číměř dostala do vedení 2:0, když se trefil Tomáš Láf a Lubomír Králíček. Strmilov však dokázal odpovědět už ve 34. minutě, kdy si centrovaný balón našel ve vzduchu Ondřej Nečeda a hlavou zavěsil. Hosté se bohužel nestačili včas zkoncentrovat a do minuty opět lovili míč ze své sítě po brance Ondřeje Nováčka - 3:1. Ve 41. minutě se diváci dočkali ještě jedné branky. Z pokutového kopu se nemýlil hostující Ondřej Nečeda - 3:2.

Strmilov předvedl skvělý obrat a je stále neporažen

Po změně stran už úřadoval pouze Strmilov. Vyrovnávací branka přišla už ve 48. minutě. Po dalším centrovaném balónu do vápna, který si našel Tomáš Dohnal a hlavou zavěsil - 3:3. Domácí odpadli a dostali se akorát ke dvoum tutovkám, které zazdili. V 70. minutě se strmilovští konečně dostali k obratu. Po spousty neproměněných šanci si vystřelil hattrick Ondřej Nečeda přesnou střelou k tyči. A v 76. minutě padl uklidňující gól, který vsítil František Procházka po dalším přesném centru do vápna - 3:5. Zatím byl druhý poločas v Číměři nejlepší, který jsme od strmilovskych borců viděli.

Autor: Kateřina Lehejčková