13.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

15. P. Mach , 65. M. Al-Aita , 72. J. Klička (p.) - 22. M. Fürst , 80. D. Trča
15

Fotbalisté Chrášťan ve 13. kole III. třídy zaskočili doma béčko Čtyř Dvorů 3:2 a protáhli jeho sérii porážek na čtyři zápasy. Domácí rozhodli ve druhém poločase, kdy se trefili Martin Al-Aita a Jiří Klička z penalty. V 80. minutě už stačil pouze snížit hostující Dominik Trča. Chrášťany vyhrály počtvrté v této sezoně a v tabulce se posunuly na jedenácté místo. Béčko Čtyř Dvorů kleslo na šestou pozici.

TJ Sokol Chrášťany
Facebook: Nejlepší hráči Fanda Vaníček a Petr Mach. Opět jsme hráli v oslabené sestavě a tentokrát s kvalitním soupeřem, bojovným výkonem celého mužstva a díky Fandovi, který pro hosty znamenal neustálé nebezpečí, se nám podařilo vyválčit cenné tři body.

V. Lhotka [-] - M. Drozd [-] , M. Zeman [-] , P. Mach [-] , J. Král [-] , V. Mach [-] - J. Vomáčka [-] , T. Kalina [-] , F. Vaníček [-] - M. Al-Aita [-] , J. Klička [-]

SK Čtyři Dvory České Budějovice B
P. Žižka [-] - J. Vymětalík [-] , L. Zvánovec [-] , O. Bukovský [-] , J. Čejka [-] , M. Fürst [-] , D. Vančura [-] , L. Sekyra [-] , M. Rachač [-] , P. Karlíček [-] , L. Polesný [-]

ŽK: 39. F. Vaníček , 63. P. Svatoš .
Hráči zápasu: P. Mach , F. Vaníček .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: SMÍŠEK Miroslav - VACHUTA Tomáš (N), BEZPALEC Václav (N).