13.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Lipí sedmi góly deklasovalo rezervu Boršova a posunulo se na páté místo

15

Fotbalisté Lipí smetli ve třináctém kole III. třídy doma béčko Boršova 7:0 a pošesté v sezoně zvítězili. Domácí poslal do vedení Wegenkittl, druhá branka padla po vlastním gólu Meduly. Ve druhé půli Lipí skóre ještě navýšilo díky brankám Holinky, Dvorského, Kočera, Leshchenka a Boshtana. Lipí se díky vysoké výhře vyšvihlo na pátou příčku, rezerva Boršova skončila předposlední a na jaře bude bojovat o záchranu v soutěži.

TJ Sokol Lipí
Ondřej Wegenkittl (hráč): Do zápasu jsme vstoupili s pocitem si užít poslední zápas před dokopnou s to se také povedlo. Za první poločas jsme dali dvě branky (já a vlastní) ale mohlo to být i víc, kdyby se nám dařilo proměňovat šance. Což naopak se nám dařilo v druhé půli, kde jsme dali celkem pět gólů (Kočer, Vova, Vadim, Holinka, Dvorský) po hezkých akcích z kraje hřiště. Ukončili jsme podzimní část sezóny, kde jsme skončili na hezkém pátém místě. Lipíčko Olééééé!

J. Macháček [-] - J. Holinka [-] - O. Maxa [-] , Š. Svoboda [-] , V. Boshtan [-] , V. Leshchenko [-] , J. Říha [-] , D. Honcharenko [-] - T. Tengl [-] , O. Wegenkittl [-] , D. Plojhar [-]

FK Boršov nad Vltavou B
L. Machata [-] - F. Sklenář [-] , J. Vaněček [-] , L. Soukup [-] , D. Ploc [-] , J. Petrou [-] , R. Vacek [-] , J. Šimeček [-] , Z. Medula [-] , J. Honiss [-] , J. Havlíček [-]

Hráči zápasu: J. Holinka , D. Kočer .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: GAŽÁK Jan - KAMLACH Bronislav (N), ŠEFČÍK Jindřich (N).