13.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Šlágr kola bez branek. Fotbalisté Bavorovic si rozdělili body s Mokrým

15

Fotbalisté Bavorovic ve 13. kole III. třídy remizovali s Mokrým 0:0. Vyrovnané utkání hodně ovlivnila brzká červená karta z 19. minuty, kterou dostal Tomáš Bláha, branku ovšem diváci stejně neviděli. V 88. minutě se síly na hřišti vyrovnaly, ale ani přesto branka nepadla. Bavorovice se tak přes zimní pauzu budou vyhřívat na čele tabulky, Mokré díky remíze kleslo až na čtvrtou pozici.

TJ Bavorovice
Filip Šafránek (hráč): Na úvod chci pochválit mužstvo Mokrého, které hrálo velice dobře, i v deseti byli silní na balónu, nezalezli a hráli fotbal a chtěli u nás vyhrát. Ale musím pochválit i "moje" kluky za odmakaný zápas a myslím si, že remíza je nakonec spravedlivá. Muž zápasu od nás brankář Venca Sýkora.

V. Sýkora [-] - M. Vácha [-] , D. Klíma [-] , T. Ondruš [-] , F. Klíma [-] - M. Kadlec [-] , F. Šafránek [-] - S. Vokurka [-] , M. Růžička [-] , V. Pavlynov [-] - P. Babka [-]