11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Lipí se posunulo na deváté místo, demolici Nových Hradů řídil pětigólový Tengl

14

Lipí v jedenáctém kole III. třídy porazilo Nové Hrady jednoznačně 10:1. Ráz utkání určil první poločas, který domácí tým vyhrál o šest branek. Hned pěti zásahy se blýskl zkušený útočník Tomáš Tengl. Za domácí se ještě trefili Kočer, Fejer, Honcharenko a dvakrát Wegenkittl. Hostující porážku pouze mírnil Bláha. Svěřenci trenéra Kočera se díky vysoké výhře dostali na deváté místo tabulky.

TJ Sokol Lipí
Daniel Kočer (hráč): Do zápasu s Novými Hrady jsme šli s pokorou, ale zároveň i s tím, že jsme po dvouzápasové odmlce chtěli naplno bodovat. Tím spíš na domácím hřišti. První poločas se nám extrémně vydařil, kdy, jak se říká, na co se šáhlo, to tam spadlo. Dařilo se nám dobře kombinovat, držet míč a soupeře do ničeho nepouštět. Poločasový výsledek mohl být po sérii neproměněných šancí i o něco výraznější, avšak i tak jsme šli do šaten spokojeni. Do druhého poločasu jsme šli s jediným pokynem, a to nepolevit s předváděné aktivity. Tempo hry však logicky postupem času dost upadalo, soupeř již neměl motivaci s výsledkem něco udělat, a tak se tvořil prostor pro další branky, které se nakonec zastavili na počtu deset. Velké díky patří fanouškům, jak ze strany hostí, tak hlavně domácím, kteří zápasu vytvořili skvělou kulisu a věříme, že si zápas náležitě užili. Lipíčko Olééé!!!

J. Macháček [-] - J. Holinka [-] - O. Maxa [-] , Š. Svoboda [-] , V. Leshchenko [-] , J. Říha [-] , D. Honcharenko [-] - P. Roth [-] , T. Tengl [-] , O. Wegenkittl [-] , D. Plojhar [-]

TJ Nové Hrady
D. Hriňa [-] - A. Ragaň [-] , M. Hrbáček [-] , J. Bláha [-] , F. Šimáček [-] , A. Švejda [-] , J. Jelínek [-] , J. Stiskala [-] , Z. Staněk [-] , K. Šedivý [-] , D. Kotrč [-]

ŽK: 38. J. Holinka , 44. J. Říha , 63. D. Honcharenko .
Hráči zápasu: J. Holinka , T. Tengl .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: ŠAFRÁNEK Josef - KAMLACH Bronislav (N), SOBOTKA Jaroslav (N).