11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Rezerva Lišova porazila béčko Týna, vítěznou branku vstřelil Kándl

14

Fotbalisté rezervního týmu Lišova v rámci 11. kola III. třídy vyhráli s béčkem Týna nad Vltavou 3:1 a připsali si devátou výhru v této sezoně. Diváci na úvodní branku čekali do 24. minuty, kdy se trefil Fiktus. Ve 40. minutě přidal druhý gól domácího celku Kándl. O pět minut později snížil narozdíl jedné branky týnský Maruška. Definitivní pojistku pak přidal v 71. minutě Šachl. Lišov se po další výhře přiblížil prvním Bavorovicím na bod, Týn zůstává sedmý.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Oldřich Lukeš (hráč): Do Lišova jsme jeli bez pěti hráčů základní sestavy. Domácí tlačili od první minuty ale jejich nepřesné přihrávky posbíral náš brankář nebo stoperská dvojce. I přes tlak domácích jsme měli dvě šance, které se dali proměnit. Ve 40.minutě jsme prohrávali 2:0 ale David Maruška nás vrátil do hry gólem do šatny. Po poločase Lišov dál určoval tempo hry ale s vypětím všech sil jsme odolávali. Čas ubíhal a domáci cítili povinnost tří bodů a pojistky vítězství. Množili se u nich nepřesnosti v přihrávkách a v koncovce. Nakonec se dočkali v 70.minutě a zápas jsme už odbránili. Chválím všechny co nastoupili za bojovnost a odmakaný zápas.