10.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Rezerva Mladého zabrala proti béčku Boršova, kterému nasázela pět branek

15

Fotbalisté Mladého v 10. kole III. třídy porazili béčko Boršova v poměru 5:2. K vysoké výhře nasměroval domácí celek útočník Josef Vokáč, jenž v prvním poločase vstřelil dvě branky, k němu se přidal Brozman. Za domácí snižoval Havlíček. Po změně stran boršovští snížili narozdíl jedné branky. Na body to ovšem nestačilo, jelikož se za hosty trefil ještě Dumyshynets a Pánek. Mladé po čtyřzápasové pauze opět naplno bodovalo, Boršov padl potřetí v řadě.

SK Mladé B
Josef Vokáč (hráč): K dalšímu utkání jsme zajížděli na půdu boršovské rezervy, kde na nás čekal asi nejlepší pažit v soutěži. K utkání jsme chtěli přistoupit odhodlaně, sebevědomě a to se nám taky po prvních deseti minutách začalo dařit a po hezky vypracovaných akcích jsme zaslouženě ve 40. minutě vedli 3:0. Bohužel těsně před koncem poločasu domácí snížili z rohu. Do druhé půle jsme nastupovali s tím, že utkání chceme co nejdříve rozhodnout a užít si pohodové vítězství. Bohužel jsme hrozně špatně řešili přechodovou fázi a domácí nás zaslouženě potrestali golem na 3:2. Chvíli nám opět trvalo se dostat zpátky do zápasu a po prostřídání skvělým náběhem protrhl domácí obranu Milda Schuster, který Nazarovi naservíroval jeho první gól při prvním startu za muže. Gratulace! V závěru jsme přidali pátou branku, která nás definitivně uklidila. V závěru se blýskl Matěj Pokorný chycenou penaltou. Smekám před celým týmem, protože od začátku do konce jsme táhli za jeden provaz a předvedli jsme dobrý výkon. Díky borci!