9.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

O výhře Lišova v Chrášťanech rozhodla druhá půle

15

Fotbalisté Lišova po domácím zaváhání proti Lipí porazili v 9. kole III. třídy Chrášťany 5:1. Skóre otevřel v 19. minutě Kandl, o chvíli později ale za domácí vyrovnal Al Aita. Další góly hostů přidali ve druhé půli Fiktus, Vančura a dvakrát Koláček. Lišov se tak díky vysoké výhře dál drží na druhé příčce. Chrášťany doma nevyhrály od konce srpna a jsou dvanácté.

SK Lišov B/Štěpánovice
Facebook: Již před zápasem jsme věděli, že nás v Chrášťanech nečeká nic jednoduchého. Domácí se prezentují soubojovým fotbalem mnohdy za hranou pravidel. Do našeho třetího gólu se hrálo poměrně vyrovnané utkání. Do té doby se nám příliš nedařilo prosadit naším fotbalem, pak však domácí fyzicky odpadli a výsledek je nakonec asi zasloužený. Stínem utkání je nepříjemné zranění našeho Davida Špačka, pro kterého musela na hřiště sanitka. Tímto mu přejeme brzké uzdravení! V Chrášťanech se nikomu nebude hrát snadno. Ke kvalitě utkání bohužel nepřispěl ani nepřesný výkon hlavní rozhodčí.

TJ Sokol Chrášťany
V. Lhotka [-] - M. Drozd [-] , P. Mach [-] , V. Mach [-] , J. Vomáčka [-] - T. Kalina [-] , F. Vaníček [-] , L. Dlouhý [-] - J. Klička [-] , R. Drozd [-] , M. Al-Aita [-]

V. Kotásek [-] - M. Koláček [-] , M. Klabouch [-] , J. Fiktus [-] , L. Pivoňka [-] , M. Faktor [-] , . Průša [-] , D. Špaček [-] , P. Kandl [-] , F. Špaček [-] , J. Sukdol [-]

ŽK: 59. L. Pivoňka , 87. . Průša .
Hráči zápasu: V. Kotásek , D. Špaček , M. Koláček .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Ambrožová Hana - MACH Václav (N), VONDRÁŠEK Pavel (N).