5.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Bavorovice jsou nadále stoprocentní, Chrášťany si odvezly bůra

16

Fotbalisté Bavorovic v rámci pátého kola III. třídy porazili na vlastním hřišti Chrášťany 5:0 a opět se radují z výhry. Skóre zápasu otevřel hned v deváté minutě Filip Šafránek. O devět minut později přidal druhou branku Vokurka. Gólový půst pak trval až do 64. minuty, kdy ofenzivní hody odstartoval dvěma góly nestárnoucí Sváťa Vokurka. Po něm se ještě trefil Miroslav Kadlec.

TJ Bavorovice
Václav Sýkora (hráč): Zápas rozhodly naše dvě branky do dvacáté minuty. Od této chvíle nebyl zápas moc koukatelný, což nás mrzí hlavně kvůli našim fanouškům, kteří jsou zvyklí na určitou kvalitu. Ve druhé půli jsme jim snad drobet spravili chuť góly a výhrou bez inkasované branky. Jsme rádi, že jsme domácí utkání zvládli a těšíme se na příští zápas do Lišova.

V. Sýkora [-] - M. Vácha [-] , D. Klíma [-] , T. Ondruš [-] , S. Drtina [-] - F. Šafránek [-] , P. Babka [-] - R. Hanousek [-] , V. Pavlynov [-] , S. Vokurka [-] - M. Kadlec [-]