1.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

39. M. Telnar (p.) , 62. M. Václavík , 79. M. Telnar (p.) , 83. A. Lacina - 36. D. Novák
10

V posledním kole přivítala Odra na svém hřišti Darkovice, domácí přebrali iniciativu a hned od úvodu byli lepším týmem.

Branka Nováka a následná penalta

Od úvodu utkání byli lepší domácí, kteří byli na balónu, u každého byli dříve než hosté z Darkovic. Odra si vytvářela šance, ale brankář hostů svůj tým držel. Jako první nakonec skórovaly Darkovice, ze standartní situace se prosadil v 36. minutě kapitán Dominik Novák. Vedení hostům vydrželo jen 3. minuty, poté udělali chybu a Petrovicím se naskytla příležitost v podobě pokutového kopu, který v 39. minutě úspěšně proměnil Telnar. Poločas nakonec skončil za vyrovnaného stavu 1:1, přestože domácí měli ze hry více.

Druhá penalta

Do druhého poločasu Darkovice vstoupily lépe, ale přes obranu Odry se nedokázaly dostat. V 62. minutě se naopak po pěkné akci prosadili domácí, na 2:1 upravil Václavík. Hosté chtěli vyrovnat, ale neměli z čeho a po jednom rohu, kdy šla Odra rychle do protiútoku rozhodčí odpískal možná trošku spornou penaltu, kterou znovu proměnil Telnar. Jen o 4. minuty později po chybě brankáře hostů na konečných 4:1 upravil Lacina. Odra ukončila sezónu pod novým trenérem skvěle a s velkou formou, ze 6. zápasů zaznamenali 5 výher a 1 remízu.

FK Darkovice
Dominik Novák hráč: V prvním poločase byli jasně lepší domácí, do toho druhého jsme vstoupili lépe než do prvního, ale nevytvořili jsme si žádnou příležitost, aby jsme zareagovali na nepříznivé skóre.

FC Odra Petřkovice
J. Šráček [-] - J. Vančo [-] , V. Bystroň [-] - L. Kundrát [-] (86. O. Pinkava [-] ) , J. Curus [-] (46. A. Lacina [-] ) - M. Telnar [-] - M. Vošvrda [-] (76. D. Körner [-] ) , D. Fojtík [-] , M. Činčala [-] , J. Adámek [-] (56. D. Kotala [-] ) , M. Václavík [-]

Š. Chlappek [-] - J. Voldán [-] (16. A. Tvrdý [-] ) , A. Pieknik [-] (69. J. Míl [-] ) , N. Chotár [-] , D. Novák [-] , L. Poštulka [-] (56. D. Lukáš [-] ) , P. Tannenberger [-] , P. Vyletělek [-] (56. P. Malík [-] ) , J. Vyletělek [-] , P. Michálek [-] , J. Michalák [-]

ŽK: 35. J. Curus , 64. V. Bystroň , 76. M. Telnar - 16. A. Pieknik , 70. D. Novák , 76. A. Tvrdý , 87. J. Vyletělek .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: VOJKOVSKÝ Michael - SIONKO Jaroslav (N), ŠIMEK Michal (N).