Křižanov bere tři body

21

Domácí doma udolali lídra soutěže a slaví tři body.

Domácí po půli vedli

Za větrného počasí domácí přivítali první tým tabulky z Vladislavi. Domácí začali ve velkém stylu a ve 20. vteřině udeřili po krásném přízemním centru od Bajera skóroval Kaštan - 1:0. Hosté byli trochu opaření a v 5. minutě mohl Uhlíř přidat druhou branku. Od 15. minuty přebrali hosté iniciativu a drželi se na balónu, ovšem domácí skvělou disciplínou hosty k ničemu nepustili. Další šance přišla až v 30. minutě, kdy Kopáček hlavičkoval, ale hostující obrana i trochu se štěstím dostala balón mimo vápno. Hosté se drželi na míči, ale na domácí obranu stále nemohli nic vymyslet, kromě dlouhých balónu na Vyletěla. V 40. minutě po standardní situaci hlavičkoval Malec a domácí vedli 2:0. Ovšem hned, jak se rozehrálo, hosté poslali dlouhý míč, Vyletěl na hranici velkého vápna neskutečně zpracoval a přeloboval Stupku - 2:1.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhé půli se hosté snažili stále dobít domácí obranu. Do žádné velké šance se nedostali a domácí až na šanci Škorpíka neměli moc příležitostí. Skvělá obraná a zodpovědná hra domácím přinesla důležité 3 body do tabulky.

SK FC Křižanov
Daniel Uhlíř (hráč): Zodpovědný výkon, opět v rozbité sestavě jsme proměnili v tři body. Musím poděkovat všem hráčům, jak k zápasu přistoupili. Good job borci!

TJ Vladislav
Aleš Martének (asistent trenéra): Soupeři jsme se bohužel nevyrovnali ve fyzickém pojetí hry a inkasovany gol ve 20. vteřině nám také nepřidal, proto bohužel jedem s prázdnou domů.

J. Stupka [10.0] - M. Burian [-] (70. T. Juračka [-] ) , P. Kaštan [10.0] (70. A. Nedoma [-] ) , D. Uhlíř [-] , M. Procházka [-] , J. Milota [-] , T. Malec [-] , D. Bajer [-] (85. M. Škorpík [-] ) , D. Plocek [-] (58. L. Anděl [-] ) , L. Kopáček [-] , L. Halámek [-]

P. Otruba [-] - M. Chalupa [-] (29. J. Hrůza [-] ) , J. Martinovský [-] - M. Hort [-] (60. J. Orálek [-] ) , F. Macek [-] (60. P. Petz [-] ) , F. Nováček [-] , D. Veleba [-] , M. Nevoral [-] , J. Slíva [-] - P. Vyletěl [-] , O. Krátký [-] (85. K. Čihal [-] )

ŽK: 38. P. Kaštan , 47. D. Plocek , 66. D. Bajer , 91. M. Škorpík - 39. D. Veleba , 54. M. Hort , 84. J. Orálek , 92. J. Slíva , 92. P. Petz .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: BABÁK Martin - SURÁN Vlastimil, KŘÍŽ Jan.