9.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

9. P. Bureš , 32. P. Bureš , 63. J. Ludvík (p.)
26

Utkání rozhodli domácí střelci Ludvík a Bureš.

Domácí po půli vedli

Domácí vstoupili do utkání aktivně a hned ve třetí minutě střílel kanonýr Bureš nad. Vše si vynahradil v deváté minutě, kdy dostal míč ze středu od Davida Juračky, udržel na zádech dotírající obránce a přesnou střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. Poté začali být nebezpeční také hosté, ale všechny příležitosti zneškodnil brankář domácích Patrik Juračka a nebo si s nimi věděla rady pozorně hrající obrana domácích. Ve třicáté druhé minutě se znovu prosadil kanonýr Petr Bureš, když po standardní situaci rozehrávané Pavlem Šmerdou rozvlnil síť hlavou podruhé - 2:0. Hosté měli nebezpečné standardní situace, ale nic se z nich neurodilo. Před poločasem ještě zahodil příležitost Pavel Šmerda a Davidovi Juračkovi v poslední možné chvíli utekl balon, aniž by zakončil.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivněji a měli dvě velké příležitosti, kdy nejdříve snajpr Jan Ludvík nájezd neproměnil přes hostujícího brankáře a výbornou střelu Pavla Šmerdy k tyči brankář také vytáhl mimo tři tyče. V šedesáté třetí minutě byla nařízena penalta za faul na aktivního Radima Prášila, kterou bezpečně proměnil Jan Ludvík - 3:0. Domácí zbytek utkání kontrolovali a hosté se ve druhém poločase nezmohli prakticky na nic.