6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

16. F. Macek , 41. P. Petz , 52. F. Macek
27

Vladislav drží neporazitelnost a je na čele tabulky.

Domácí po půli vedli

V utkání hosté spoléhali na rychlé útočníky, které vysílali do brejkových situací, které byly převážně buď nepřesné nebo domácí obrana jim včas zabránila. Domácí se do své první příležitosti dostali po kolmé přihrávce z poloviny hřiště a úniku Macka, který nekompromisně míč uklidil k tyči hostující branky - 1:0. Poločasové vedení navýšil po totožné akci a prostřelení brankáře Petz - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas se nesl v řadě nepřesností na obou stranách hřiště, hra byla neuspořádaná a nestálá. Konečnou podobu výsledku vstřelil po centru opět Macek, po této brance se již utkávání pouze dohrávalo - 3:0.

TJ Vladislav
Aleš Martének (vedoucí): Předvedli jsme náš standartní výkon s poctivou defenzivní činností a s vírou, že nějakou branku vstřelíme, což se nám povedlo 3x a zaslouženě jsme zvítězili a opět doma neinkasovali.

P. Otruba [-] - J. Martinovský [-] , V. Paločko [-] , M. Chalupa [-] - M. Nevoral [-] , F. Macek [-] (78. M. Hort [-] ) , F. Nováček [-] (33. J. Orálek [-] ) , D. Veleba [-] , J. Hrůza [-] - O. Krátký [-] (55. P. Vyletěl [-] ) , P. Petz [-] (78. K. Čihal [-] )