4.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Vladislav porazila i Bohdalov

28

Nováček z Třebíčska válí a v souboji neporažených si poradil i s Bohdalovem.

Domácí po půli vedli

V utkání dvou neporažených týmů se střetli domácí Vladislav a hostující Bohdalov. Domácí od počátku hráli kombinační fotbal, ovšem organizovanou defenzivu hostů se jim dlouho nepodařilo překonat. Hosté hrozili z protiútoků, se kterými si však domácí obrana poradila. První branku v utkání po kličce brankáři vstřelil Nováček ve 34. minutě zápasu - 1:0.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhém poločase byli hosté aktivnější, ale jejich snaha k vyrovnání nevedla. V 74. minutě po krásné kombinační akci a přihrávce před prázdnou branku přidal pojišťující branku opět Nováček - 2:0. Hosté v závěru měli velkou příležitost, ale svoji šanci nevyužili, utkání nezdramatizovali a ztratili první body v podzimní části nejnižší krajské soutěže.

TJ Vladislav
Aleš Martének (vedoucí): Jsme rádi, že jsme opět doma uhráli vzadu čisté konto a zvítězili.