10.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2023-2024

--

FO Lanškroun vs. FK Česká Třebová: Remíza 2:2

14. F. Ptáček , 61. J. Martinec - 31. J. Flídr (p.) , 81. Z. Vaňous
6

Dne 8. října 2023 se střetly týmy FO Lanškroun a FK Česká Třebová v soutěžním utkání, které skončilo remízou 2:2.

První Poločas:

První branku zápasu vstřelil domácí tým, když F. Ptáček skóroval v 14. minutě, posílající Lanškroun do vedení. Hostující tým však dokázal odpovědět, když J. Flídr proměnil penaltu v 31. minutě, čímž srovnal skóre na 1:1. První poločas pokračoval vyrovnaně, ale žádný z týmů nedokázal přidat další branku.

Druhý Poločas:

Ve druhém poločase Lanškroun znovu převzal vedení. J. Martinec skóroval v 61. minutě, posílající domácí tým znovu do vedení. Však v 81. minutě Z. Vaňous vyrovnal skóre na 2:2 pro Českou Třebovou.

Závěrečné Okamžiky:

Oba týmy měly šance v závěrečných minutách utkání, ale žádná z nich nedokázala překonat brankáře soupeře. Utkání skončilo remízou 2:2.

Shrnutí:

Bylo to vyrovnané utkání, ve kterém oba týmy předvedly své útočné snahy. Lanškroun dvakrát vedl, ale Česká Třebová byla schopna dvakrát odpovědět a udržet si bodový zisk v nerozhodném výsledku 2:2.

FK Česká Třebová
Nikolas Hubálek: Já dohrál bohužel jen půlku po souboji jsem odjel do nemocnice na vyšetření.