10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Netolice překvapily v Sedlici a berou bod

28

Netolice ztratily zápas minulého kola proti Štěkni v samotném závěru a do Sedlice jela výprava Netolic s jasným cílem překvapit.

Zlatý bod

Zápas přinesl zajímavý duel, ve které sice první branku dali domácí, ale radost skórujícího Zdeňka MIkeše zastavil zvednutý praporek sudího signalizující ofsajd. Rozhodčí byli aktivní i při další gólové situaci, ve které neuznali naopak branku Netolic po předcházejícím faulu na jednoho ze sedlických obránců. I přes neuznání gólu se ale hosté ujali otěží zápasu a do poločasu dokázali vstřelit už regulérní a hlavně vedoucí branku, když brankáře Vančáta překonal Miroslav Raušer.

Vedení ale těsně před hodinou odehraných minut smazal Zdeněk Mikeš, který si v 58. minutě našel rohový kop Nováka a překonal brankáře Mádla. Šance poté přicházely na obou stranách. Gólu se už ale fanoušci přítomní v Sedlici nedočkali a tak zápas skončil překvapivě remízou 1-1, kterou hosté vřele uvítali.

TJ Sokol Sedlice
Miroslav Petráš - vedoucí mužstva: Je třeba konstatovat, že jsme hráli ve velkém útlumu a vázla přesná kombinace a všechny nákopy, které šly na branku hostů s přehledem obrana odvracela. Nedá se nic dělat a musíme se nějak z této situace dostat.

1. FC Netolice
Roman Mužík - trenér: Sice jsem na zápase bohužel nebyl, ale co mám zprávy od kluků, tak hráli dobře a dokázali se dostat i do vedení. Škoda toho inkasovaného gólu, ale bod rozhodně bereme.

M. Vančát [-] - M. Čapek [-] , J. Musil [-] (89. J. Michálek [-] ) , J. Petráš [-] , P. Koutenský [-] , D. Houzar [-] - D. Dumský [-] , M. Zíka [-] , J. Novák [-] (73. M. Zeman [-] ) - Z. Mikeš [-] , J. Panuška [-] (23. T. Baloušek [-] ) -

M. Mádl [-] - M. Dzhuravets [-] , J. Pivoňka [-] (89. V. Fišer [-] ) , M. Dvořák [-] (68. R. Hudec [-] ) , M. Raušer [-] , J. Lukáš [-] , J. Skála [-] , P. Fux [-] , M. Baloušek [-] , V. Plojhar [-] , F. Rokůsek [-]

ŽK: 90. J. Michálek - 45. V. Plojhar , 82. J. Pivoňka , 89. F. Rokůsek .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: HRUŠKA Miloš - MAREK Vladimír, BĚLOUŠEK Pavel (N).