10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

Bavorov opět dohrával o devíti! I tak ale bere tři body

6. M. Machnyk - 30. J. Křenek (vl.) , 88. J. Funda
28

Zápas v Chelčicích, které se v letošní sezoně trápí, nabídl zajímavou podívanou, ale i nádherné góly.

O devíti za tři

Papírové předpoklady o lehkém vítězství Bavorova vzaly za své už po šesti minutách hry. Sudí Křížek nařídil přímý kop pro domácí a k ideální pozici se postavil Martin Machnyk. Ten prokázal ukázkovou kopací techniku a krocený míč poslal Chelčice do rychlého vedení. Naděje na bodové vítězství navíc domácím vzrostly ve 24. minutě, kdy po zbytečném ataku domácího hráče uviděl hostující Radim Funda červenou kartu. Místo udržení vedení proti deseti se ale štěstěna obrátila zády k domácím a po půl hodině hry si do vlastní sítě srazil míč kapitán Chelčic Jaroslav Křenek.

Začátek druhého poločasu ale přinesl další kartu a opět na hostující straně, kterou uviděl Dominik Folta. Hráč, který jednoznačně vede tabulku v obdržených kartách v celé soutěži, tak poslal své mužstvo do devíti. Bavorov ale s touto situací musel bojovat i minulé kolo proti Strakonicím a dokázal v závěru zápasu brankou Tomka rozhodnout. Běžela 88. minuta a míč si vzal k sobě kapitán Bavorova Jiří Funda, který nelítostně rozvlnil síť branky strážené chelčickým Duškem a odšpuntoval tak radost hostujících aktérů. Bavorov opět zvládl v devíti hráčích překlopit zápas na svojí stranu a po deseti kolech nadále nenašel svého přemožitele.

FK Chelčice
Jaroslav Křenek - kapitán: Neporazíme soupeře oslabeného o dva vyloučené hráče. Víc asi nemám co říct.

TJ Sokol Bavorov
FB Sokol Bavorov: Bavorov v neděli zajížděl na hřiště Chelčic, kde se rval o další tři body do tabulky a zároveň desátou soutěžní výhru v řadě.