12.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Týn rozhodl o svém vítězství v závěru

15. J. Brom , 53. J. Brom , 73. J. Mezera , 94. T. Gondek - 37. P. Keclík , 64. P. Keclík
21

Týn se nenáchází v ideální formě a svěřenci Václava Mareše se chtěli odrazit k lepším výsledkům utkáním proti Semicím, které jsou zatím beznadějně posedlní.

Přestřelka

Po úvodních minutách hry, které přinesly hlavně poznávací fotbal, se do utkání opřeli domácí a po čtvrt hodině hry poslal Olympii do vedení Josef Brom. Aktivní Semice ale dokázali do poločasu vyrovnat, když se dokázal do vápna probojovat Pavel Keclík a napálil míč do sítě brankáře Kubíka.

Úvod druhého dějství ale opět zvládli lépe domácí a v 53. minutě se po nádherné standardní situaci prosadil podruhé v utkání Josef Brom. Na tahu byl tedy opět Pavel Keclík a semický útočník opět prokázal svoje přednosti o jedenáct minut později, který využil parádní týmové akce po pravé straně. Zápas ale pokračoval v nastoleném řádu a čtvrt hodinu před koncem zápasu dostal potřetí domácí tým do vedení tentokrát Jan Mezera, který do zápasu naskočil o poločasu.

Semice se v posledních minutách hnaly za vyrovnáním a k této snaze hrálo v 85. minutě i vyloučení Radka Podhradského, který obdržel druhou žlutou kartu v utkání od hlavního arbitra Leiše. Tlak ale třetí vyrovnání nepřinesl a na druhé straně se z posledního brejku počtvrté prosadili domácí, konkrétně opět střídající hráč, Tomáš Gondek. Týn tak ovládl velmi důležité utkání a na domácím hřišti zvítězil poměrem 4-2.

FK Olympie Týn nad Vltavou
Václav Mareš - trenér: Doplníme..

FC AL-KO Semice
Marcel Nousek - trenér: Musím říct, že jsem se v rámci herního projevu zvedli a už to mělo nějaké parametry, který chceme po klucích. Každopádně dostat čtyři góly je strašně moc. Musíme na defenzivě hodně zapracovat a zbytečné chyby nás pak sráží. Předchází tomu ale neproměněné šance. Dvakrát jsme museli dotahovat a za stavu 2-2 měl třetí branku na hlavě Keclík, ale přestřelil. Teď nás čeká hodně důležité utkání s Jankovem a doufám, že se kluci semknou a navážou na výkon z Týnu, který ale nám bohužel nepřinesl žádný bod, což je špatně.

M. Kubík [-] - J. Meidl [-] , L. Mravec [-] , F. Ullrich [-] (63. T. Gondek [-] ) , L. Stoklasa [-] (46. J. Mezera [-] ) , V. Dobal [-] , M. Račák [-] , J. Brom [-] , R. Podhradský [-] , L. Gutwirth [-] , L. Maxa [-]

J. Dvořáček [-] - P. Valach [-] (86. J. Linhart [-] ) , L. Zborník [-] , P. Keclík [-] , Š. Hrdlička [-] , P. Hronek [-] , M. Císařovský [-] (86. D. Buchtele [-] ) , P. Listopad [-] , J. Hrala [-] (66. M. Valach [-] ) , J. Keclík [-] , M. Kačírek [-]

ŽK: 55. J. Mezera , 61. V. Dobal , 77. R. Podhradský , 80. L. Gutwirth - 18. P. Hronek , 56. L. Zborník , 65. P. Valach . ČK: 85. R. Podhradský .
Hráči zápasu: J. Brom .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: LEIŠ Filip - NOVOTNÝ Ctibor, MRÁZ Roman.