Žďár parádně otočil duel ve Speřicích

13

Domácí po půli vedli, ale nezvládli vstup do druhého poločasu a padli.

Domácí po půli vedli

V 6. minutě se po centru od Nedvěda objevil v šanci Krajčo, který ovšem neproměnil. To se ale povedlo v 10. minutě domácímu Svobodovi - 1:0. Hosté se hned pokoušeli o vyrovnání. Ve 14. minutě rozehrávali Šerým standardku, kterou domácí brankář s námahou vyrazil na roh. V 19. minutě se po Nedvědově pěkné přihrávce do velké šance dostal Severa, ale zakončil těsně vedle. Zbytek poločasu se dohrával bez větších šancí a čekalo se, s čím vyrukují žďárští do druhé půle.

Hosté po přestávce otočili

A hosté začali druhou půli na jedničkus hvězdičkou. Hned ve 47. minutě Krajčova střela zaplavala a skončila u tyče v bráně - 1:1. V 57. minutě vychytal ve velké šanci Jícha domácího Svobodu a z protiútoku po centru Krajča zvyšuje Severa - 1:2. Vydařenou čtvrthodinu podtrhli hosté v 62. minutě. Do rychlého protiútoku šel Šerý, vysunul Severu a ten střelou k tyči nedal gólmanovi šanci - 1:3. Zbytek zápasu a důležité tři body hosté v závěru zkušeně pohlídali a připsali si tak čtvrté vítězství v řadě.

FC Žďár nad Sázavou / web

TJ Dálnice Speřice
Jiří Holenda (trenér): První poločas byl z naší strany dobrý. Hráli jsme takticky a vstřelili první branku. Měli jsme i náznaky dalších příležitostí. Bohužel druhý poločas jsme udělali dvě individuální chyby, které nás stály gól. Za stavu 1:1 jsme si vytvořili gólovou šanci, ale neproměnili jsme ji. Zatímco z protiútoku nám dal Žďár gól na 1:2. Poté se více uklidnil a následně přidal další branku a zápas už si zkušeně pohlídal.

D. Švec [-] - M. Řezáč [-] , M. Fukan [-] , P. Honzárek [-] - L. Kolčava [-] (71. M. Duba [-] ) , J. Merunka [-] (61. V. Zach [-] ) , M. Eremiáš [-] (61. P. Pech [-] ) , D. Vlček [-] , D. Jančík [-] - P. Soukup [-] , P. Svoboda [-] (78. P. Šíma [-] )